کد خبر: ۴۹۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
تلاش برای جبران نتایج؛

سرمربی فرانسوی رئال مادرید متوجه شده برای تقویت خط میانی به کاسمیرو نیاز دارد و حالا حتی آمدن پوگبا هم تاثیری در بازی کردن این بازیکن ندارد.

به گزارش شفاف، تیم فوتبال رئال مادرید در تلاش است تا نتایج ضعیف فصل گذشته را جبران کند و برای این کار با وجود خرید ۵ بازیکن جدید که این تابستان به سانتیاگوبرنابئو آمدند، هنوز آماده به نظر نمی‌رسد و می‌توان گفت تنها ادن هازارد بازیکنی است که بتواند به زودی تبدیل به بازیکنی مناسب برای تیم شود.

زیدان پیش از این توانسته با رئال مادرید سال‌های موفقی را بگذراند و حالا برگشته تا دوباره این تیم را به اوج بازگرداند و برای این کار سخت‌گیری‌هایش را آغاز کرده است.

زمانی که سرمربی فرانسوی هدایت تیم را برای بار اول به عهده گرفت خط میانی این تیم متشکل از تونی کروس، لوکا مودریچ و ایسکو بود. اما در تمرینات پیش‌فصل او خیلی سریع فهمید این کاسمیرو است که می‌تواند خط میانی را متحد نگه دارد.

با این بازیکنان خط میانی تیم متشکل از ۳ بازیکن برزیلی، کروات و آلمانی است و در صورتی که پل پوگبا به این تیم ملحق نشود، تغییری ایجاد نخواهد شد. در صورتی که پوگبا به رئال برود ممکن است کاسمیرو عقب‌تر رفته و پشت سر ۳ بازیکن خط میانی قرار گیرد تا بتواند لایه جدیدی برای خط میانی ایجاد کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار