کد خبر: ۴۹۱۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵

خسرو دهقان به اتفاق آراء رئیس هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شد.

خسرو دهقان رئیس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شدبه گزارش شفاف،کامران ملکی بازرس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی اعلام کرد، در اولین نشست هیات مدیره این نهاد صنفی و در یک تعامل و تفاهم صمیمانه، هریک از اعضاء در مسئولیت‌های داخلی انجمن قرار گرفتند.

بر اساس این تعامل خسرو دهقان به اتفاق آراء، ریاست هیات مدیره انجمن را به عهده گرفت و جواد طوسی در این دوره ترجیح داد به عنوان نایب رئیس انجمن در کنار خسرو دهقان قرار بگیرد.

بر همین اساس جعفر گودرزی که در دو دوره اخیر بالاترین رای را در مجامع عمومی انجمن کسب کرده بود با تمایل خود از سمت‌های پیشین کناره گیری کرد و صرفا مسئولیت سخنگویی و خزانه داری انجمن را پذیرفت.

از سوی دیگر علی علایی در کمیته سه نفره عضویت انجمن قرارگرفت و سپیده ابرآویز هم بر اساس مصوبه شورای مرکزی پیشین، دبیری جشن نوشتار انجمن را برای برگزاری دوره‌ای پربار عهده دار است.

ملکی گفت: خوشبختانه مسئله ثبت انجمن در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیگیری جعفر گودرزی سرعت گرفت و به اتمام رسید و ان شاءالله به زودی شناسه ملی انجمن صادر خواهد شد و هویت قانونی و مستقل انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شکل خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار