کد خبر: ۴۹۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت‌: مشغول شناسایی استعداد‌ها با تشکیل گر‌وهی از جوانان مومن و انقلابی تحت عنوان نجوا هستیم.

به گزارش شفاف، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز (دوشنبه) در جشنواره مالک اشتر نهاجا طی سخنانی اظهار داشت: هدف اشراف این است که هر فرماندهی بر یگان‌های زیر مجموعه خود تسلط داشته باشد. بر این اساس یک فرمانده برای خود نقشه راه تعیین کرده و مسائل را اولویت بندی می‌کند. 

امیر نصیرزاده در اهمیت نقش نیروی انسانی گفت: در جنگ خلیج فارس که همه می‌گفتند آمریکا بر آسمان عراق مسلط است ۲۰۰ جنگنده عراقی پرواز کردند و در جای دیگری فرود آمدند. اگر تنها بیست فروند از این هواپیما‌ها خلبانان ولایی داشتند می‌توانستند ضربه محکمی به آمریکایی‌ها بزنند. اینجا اهمیت نیروی انسانی مشخص می‌شود. 

فرمانده نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: ما در گزینش یک تغییر ریل دادیم و سعی کردیم در کنار فراخوان عمومی عضو یابی هم داشته باشیم. آنچه به آن اهمیت می‌دهیم آن است که در کنار آموزش تربیت را هم دنبال کنیم. در بدنه نیرو دنبال آمیخته سازی فرهنگ سازمانی با فرهنگ اسلامی هستیم، زیرا فرهنگ سازمانی مانند هوایی است که مجموعه تنفس می‌کند. 

وی ادامه داد: در کنار آن مشغول شناسایی استعداد‌ها با تشکیل گر‌وهی از جوانان مومن و انقلابی تحت عنوان نجوا هستیم. علاوه بر این یک مدرسه مدیریت جهادی در دانشگاه شهید ستاری ایجاد کرده‌ایم تا کسانی که می‌خواهند درجه سرتیپی بگیرند این دوره را بگذرانند. 

فرمانده نیروی هوایی ارتش درباره ارتقا توان رزمی نهاجا اظهار داشت: در راستای ارتقا توان نهاجا هوشمند سازی سامانه‌ها و بخصوص مهمات و بکارگیری بدون سرنشین‌ها (پهپاد) در کنار هواپیما‌های با سرنشین هستیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: