کد خبر: ۴۹۱۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

ابراهیم میرزاپور مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پیکان مهمترین هدف این تیم در فصل پیش رو را ایستادن در بین تیم‌های بالای جدول دانست.

ابراهیم میرزاپور در گفت و گویی با اشاره به وضعیت فعلی پیکان گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. ما بر اساس اینکه لیگ برتر در تاریخ دهم مرداد شروع خواهد شد، تمرینات را شروع کردیم و البته لیگ به تعویق افتاد که این موضوع به سود پیکان شد. امسال پیکان با تغییرات زیادی مواجه شده است و تیم ما به زمان نیاز داشت تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. بازی‌های دوستانه هم کمک می‌کند تا پیکان قبل از شروع لیگ برتر به هماهنگی بیشتری برسد.

وی با بیان اینکه هدف فولاد قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است، عنوان کرد: در لیگ امسال خیلی از تیم‌ها بیشتر از پیکان هزینه کرده‌اند و رقابت سخت است، اما ما تیم خوبی داریم. با مدیریت آقای شیعی و همچنین امکاناتی که در باشگاه وجود دارد، می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و در بین تیم‌های بالای جدول قرار بگیریم.

مربی دروازه‌بان‌های پیکان در پاسخ به این پرسش که چرا در فولاد خوزستان نماند، تصریح کرد: فوتبال یک ورزش حرفه‌ای است و گاهی اوقات درصدها تعیین‌کننده هستند. بعد از پایان فصل، باشگاه فولاد راغب بود که مربیان ایرانی از جمله من و مبعلی بمانیم، خودم هم دوست داشتم بمانم، اما برخی مسائل شخصی باعث شد تا در فولاد نمانم. من و نکونام با هم دوست هستیم و در تیم ملی هم همبازی بودیم. حتی با هم در مورد خیلی چیزها صحبت کردیم و من گفتم که دوست ندارم از طرف باشگاه یک مربی تحمیلی باشم. بهتر بود که این همکاری در آینده شکل بگیرد، من هم برای فولاد آرزوی موفقیت دارم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: