کد خبر: ۴۹۱۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

محمدحسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مشهد یکی از مهمترین شهرهای ایران است ولی متاسفانه تیم اول این شهر یک تمرین خوب ندارد.

محمدحسین مرادمند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وضعیت تیم شهر خودرو را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر مطلوب خواند و گفت: شرایط تیم ما خوب است و امسال تغییرات کمی داشتیم. در این مدت چند بازیکن جدید هم به تیم ما اضافه شدند که با حضورشان تیم‌مان قوی‌تر شد. خوشبختانه بازی‌های دوستانه خوبی هم برگزار کردیم که به ما کمک می‌کند تا بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم. فکر می‌کنم امسال تیم بسیار خوبی داریم و شهر خودرو قطعاً یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

وی با اشاره به مشکلات سخت‌افزاری تیم شهر خودرو که با انتقادهایی از سوی یحیی گل‌محمدی همراه شده است، تأکید کرد: فصل گذشته در ابتدای لیگ حمایتی صورت نمی‌گرفت، ولی در ادامه وقتی دیدند که در حال به دست آوردن یک دستاورد بزرگ هستیم، حمایت کردند و این نشان می‌دهد که مسئولان استانی هر وقت بخواهند، می‌توانند حمایت کنند. ما امسال فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داریم و تیم باید مورد حمایت قرار بگیرد، ولی متأسفانه این کار انجام نمی‌شود.

مرادمند خاطرنشان کرد: مشهد یکی از مهمترین شهرهای ایران است، ولی تیم اول این شهر و تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر، با مشکل زمین تمرین مواجه است. این خیلی زشت است که در مشهد یک زمین تمرین یا یک مجموعه تمرینی خوب نداریم. من مشهدی نیستم، ولی رگ غیرتم به جوش می‌آید که چنین شرایطی وجود دارد و برای تمرین کردن باید به تهران بیاییم. جالب اینجاست که یکی از مسئولان استان در مورد اسم تیم مصاحبه و انتقاد کرده بود، این در حالی است که شهر خودرو مشکلات مهمی دارد که باید حل شود.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو در پایان خاطرنشان کرد: حمایت کردن فقط به مسائل مالی مربوط نمی‌شود، اتفاقاً در حال حاضر با حضور آقای حمیداوی مشکل مالی نداریم و امیدوارم که مشکلات سخت‌افزاری تیم‌مان برطرف شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار