کد خبر: ۴۹۱۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

محمدمهدی نظری، مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر اعتقاد دارد که دیر شروع شدن مسابقات لیگ برتر، به سود این تیم شده است.

محمدمهدی نظری در گفت و گویی، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال نساجی مازندران و روند آماده‌سازی این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و مالکان قبلی هم دوباره اداره تیم را بر عهده گرفته‌اند. قرار است بخشی از قرارداد بازیکنان در هفته آینده پرداخت شود و امیدوارم با شرایط خوبی وارد مسابقات شویم. ما به دلیل مشخص نبودن بحث مدیریت باشگاه، تمرینات را دیر شروع کردیم و در برخی مواقع، تمرکز لازم را در تمرینات نداشتیم. با این شرایط دیر آغاز شدن رقابت‌ها به سود ما شد تا بتوانیم تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را به شکل خوبی انجام بدهیم.

وی در مورد مقایسه تیم نساجی در لیگ نوزدهم با تیم فصل گذشته تصریح کرد: سال گذشته هم تیم خوبی داشتیم و در این فصل تغییرات نسبتاً زیادی در نساجی صورت گرفته است. امسال هم بازیکنان خوب و باکیفیتی به تیم ما اضافه شدند و تلاش می‌کنیم که در فصل جدید نتایج بهتری، نسبت به فصل گذشته بگیریم.

بازیکن تیم نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست تمرینات نساجی در قائمشهر برگزار شود به تسنیم گفت: دوست دارم که نساجی در قائمشهر تمرین کند تا هواداران هم بتوانند در تمرینات ما حاضر شوند. نساجی تیم پرطرفداری است که مستحق داشتن امکانات حرفه‌ای در فوتبال است، اما متأسفانه مشکلات سخت‌افزاری باعث شده که در تهران تمرین کنیم. البته در این مدت، بسیاری از تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را در تهران دنبال می‌کنند و این مشکل فقط برای نساجی نیست.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: