کد خبر: ۴۹۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
آغاز کابوس وار پرفسور در عربستان با باخت پرگل خانگی در دربی آسیایی

با شکست سنگین خانگی مقابل الهلال ، سرمربی کروات و سابق پرسپولیسی ها از همین نخستین بازی تحت فشار قرار گرفته است. سعودی ها بسیار کم حوصله هستند و گاها دیده شده مربیان بسیار بزرگ را طی تنها چند مسابقه ابتدایی برکنار کرده اند

دیدار رفت شاگردان برانکو در یک مرحله هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با شکست سنگین خانگی مقابل الهلال خاتمه یافت تا سرمربی کروات و سابق پرسپولیسی ها از همین نخستین بازی تحت فشار قرار بگیرد.

به گزارش شفاف، در ادامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در دیدار رفت از ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه امشب الاهلی عربستان در خانه اش میزبان الهلال عربستان بود. این تقابل حساس دو تیم متمول سعودی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود الهلال عربستان خاتمه یافت تا شاگردان برانکو در بازی برگشت که به عنوان میهمان به مصاف الهلال خواهند رفت از امید کمی برای صعود برخوردار باشند.  سعودی ها بسیار کم حوصله هستند و گاها دیده شده مربیان بسیار بزرگ را طی تنها چند مسابقه ابتدایی برکنار کرده اند.

گومیس در دقایق ۱۵، ۴۸ و ۶۵ و الحفیظ ۸۱ برای الهلال گلزنی کردند و سوما ۶ و جانینی ۳۹ گل‌های الاهلی را به ثمر رساندند. هدایت الاهلی را سرمربی پیشین پرسپولیس یعنی برانکو بر عهده دارد و با این شکست در آستانه حذف قرار گرفتند. دیدار برگشت سه‌شنبه هفته بعد به میزبانی الهلال برگزار خواهد شد.

Bafétimbi Gomis-Al Hilal

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: