کد خبر: ۴۹۱۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱

نظرسنجی صداوسیما نشان می‌دهد سریال بوی باران با ۴۰ درصد مخاطب، بیش‌ترین بیننده را در میان سریال‌های در حال پخش دارد.

بوی باران با ۴۰ درصد مخاطب در صدر سریال‌های در حال پخش استبه گزارش شفاف، نتایج جدیدترین نظرسنجی صداوسیما نشان می‌دهد سریال معمایی بوی باران از شبکه یک سیما با حدود ۴۰ درصد مخاطب بیش‌ترین بیننده را در میان سریال‌های در حال پخش از شبکه‌های مختلف دارد.

این نظر سنجی که از سراسر کشور صورت گرفته است نشان می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد از پاسخگویان بیننده حداقل یکی از سریال‌های در حال پخش از شبکه‌های مختلف سیما بوده‌اند که زنان بیش از مردان پای سریال‌های تلویزیون نشسته اند.

بر اساس این نظر سنجی بعد از بوی باران، سریال‌های آچمز شبکه سه و آقای مدیر شبکه دو در رتبه بعدی پرمخاطب‌ترین سریال‌ها قرار گرفته اند.

بر این اساس؛ سریال بوی باران از شبکه یک با حدود ۷۸ درصد و سریال «آچمز» از شبکه سه با ۶۱ درصد بیش‌ترین میزان رضایت بینندگان (در حد زیاد) را در میان سریال‌های جدید در حال پخش به خود اختصاص داده‌اند.

در بخش دیگری از این نظرسنجی نیز ۲۴ سریال تکراری از نظر میزان بینندگان مورد بررسی قرار گرفته است که از میان آن‌ها، سریال‌های «پایتخت ۴» از شبکه تماشا، «بچه مهندس» از شبکه آی‌فیلم و «ساختمان پزشکان» از شبکه نسیم، با میانگین ۴ درصد مخاطب در صدر جدول میزان بینندگان سریال‌های تکراری قرار دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: