کد خبر: ۴۹۱۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

فوتبال جهان - باشگاه رم در نظر دارد مدافعی از لیورپول و مدافعی از یوونتوس را به خدمت بگیرد.

به گزارش شفاف، نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد مدیران باشگاه رم در حال مذاکره با مسئولان باشگاه لیورپول برسر به خدمت گرفتن قرضی دژان لاورن در ازای 2 میلیون یورو با قابلیت خرید در ازای 16 میلیون تا 18 میلیون یورو هستند. بند خرید هم در صورتی برای این مدافع کروات فعال خواهد شد که تعداد بازی معین شده برای جالوروسی به میدان برود.

شبکه تلویزیونی «اسپورت ایتالیا» هم گزارش داد باشگاه رم در عین حال در حال مذاکره با باشگاه یوونتوس به منظور به خدمت گرفتن دانیله روگانی است، مدافعی که پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتاقالات تابستانی در انگلیس مورد توجه دو باشگاه آرسنال و ولورهمپتون قرار داشت. رمی‌ها امیدوار هستند با شرایطی مشابه لاورن، مدافع ایتالیایی بانوی پیر را جذب کنند.

انتظار می‌رود دور جدید مذاکرات دو باشگاه رم و یوونتوس برسر روگانی 25 ساله روز دوشنبه یا سه‌شنبه انجام شود، این در حالی است که گفته می‌شود این مدافع ایتالیایی برای پیوستن به جالوروسی چراغ سبز نشان داده است.

بعد از اضافه شدن مدافعانی همچون ماتیس دلیخت و مریح دمیرال به ترکیب یوونتوس، به نظر می‌رسد روگانی در برنامه‌های تاکتیکی مائوریتزیو ساری جایی نداشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار