کد خبر: ۴۹۱۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی، صالحی (مدیرعامل معزول صندوق بازنشستگی کشوری) را به عنوان مشاور علمی و فناوری وزارت رفاه منصوب کرد.

به گزارش شفاف، سید میعاد صالحی، مدیرعامل صندوق بازنشیتگی کشوری امروز با دستور رئیس جمهور از سمت خود برکنار شد و نعمت‌الله ایزدی به عنوان سرپرست جدید این صندوق  توسط محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.

بر همین اساس، شریعمتداری در حکمی جداگانه، صالحی را به مشاور علمی و فناوری وزرارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد؛ در بخش از حکم صالحی آمده است: نظر به مراتب تعهد، دانش و تخصص ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مشاور علمی و فناوری منصوب می‌نمایم. با توجه به جایگاه خطیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کشور ضرورت شناخت عمیق‌تر، تحولات دنیای فناوری و اتخاذ سیاست‌های هماهنگ جهت پیشبرد ماموریت‌ها و برنامه‌های محوله بویژه بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مهم در نهادینه‌سازی راهبرد شفافیت در ارکان مختلف وزارتخانه بیش از پیش مطمح نظر است. از درگاه ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

به گزارش شفاف، در حکم نعمت‌الله ایزدی سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری نیز آمده است: نظر به مراتب تعهد، شایستگی و توانمندی‌های جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق منصوب می‌شوید. با عنایت به اولویت‌های دولت تدبیر و امید ضرورت دارد صندوق بازنشستگی کشوری به مثابه ذخیره و پس انداز طولانی مدت جمع کثیری از بازنشستگان عزیز کشور ضمن اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر عالمانه به جایگاه واقعی خود در پایداری همه جانبه بویژه عدم نیاز به استفاده از بودجه عمومی و ارائه خدمات شایسته به بازنشستگان عزیز برگردد.این مهم با برنامه ریزی صحیح و با تکیه بر قانون‌مداری و شفافیت و نیز نظارت مستمر امور و توجه به مصالح بازنشستگان محقق خواهد شد. از درگاه ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

به گزارش شفاف، میعاد صالحی از دهم فروردین ماه امسال با حکم شریعتمداری وزیر رفاه در صندوق بازنشستگی به عنوان مدیرعامل منصوب شد و در طی این مدت اسامی نجومی بگیران در شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین مدارک تحصیلی مدیران و صورت‌های مالی شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری را منتشر کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار