کد خبر: ۴۹۱۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

یکی از مدیران فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که وضعیت ورزشگاه‌های این کشور مورد تأیید مسئولان فدراسیون جهانی فوتبال قرار گرفته است.

به گزارش شفاف، فدراسیون فوتبال عراق از رضایت نمایندگان فیفا پس از بازدید ورزشگاه‌های این کشور خبر داد و خطاب به فوتبالدوستان این کشور اعلام کرد که منتظر خبرهای خوبی باشند.

علی الاسدی عضو فدراسیون فوتبال عراق در این خصوص گفت: کمیته امنیتی فیفا با توجه به گزارش شفاف، شرایط ورزشگاه‌ها و خصوصاً ورزشگاه بصره را تأیید کرده و به نظر می‌رسد هواداران فوتبال در عراق باید در انتظار خبرهای خوبی باشند.

طلال السویلمین، فرستاده اردنی فیفا یکی از بازدیدکنندگان ورزشگاه بصره بود که ساخت این ورزشگاه را منطبق بر استانداردهای امنیتی فیفا دانسته و تأکید کرد که برگزاری بازی‌های بین‌المللی در این ورزشگاه، مشکلی نخواهد داشت.

پیش از این گفته شده بود عراق امکان میزبانی از مسابقات بین‌المللی را در این کشور را ندارد. با این وجود و پس از درخواست AFC، فدراسیون جهانی فوتبال نمایندگان خود را برای بررسی شرایط و به خصوص، امنیت ورزشگاه‌های عراق به این کشور اعزام کرد که بر اساس ادعای فدراسیون فوتبال عراق، نظر نمایندگان فیفا مثبت بوده است. در روزهای آینده موضع رسمی فدراسیون جهانی فوتبال در خصوص میزبانی عراق از بازی‌های بین‌المللی، مسابقات مقدماتی جام جهانی و البته دیدار با ایران در این رقابت‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: