کد خبر: ۴۹۱۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

صنعت گردشگری جزو صنایع پرطرفدار محسوب می شود. در ایران شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری زیادی به فعالیت مشغول هستند. هر کدام از این موسسات با ارائه انواع خدمات مسافرتی و گردشگری به کاربران خود در صدد جذب بیشترین کاربر هستند. در ادامه به معرفی و بررسی شرکتهای خدمات گردشگری تی چارتر، سپهر ۳۶۰، علی بابا و چارتر 724 می پردازیم.

معرفی خدمات سایت چارتر 724

سایت چارتر 724 یکی از سایت های معتبر در خرید آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل و پروازهای چارتری است. چارتر 724 با امکان خریداری آنلاین بلیط هواپیما بطور قطعی خدمات کامل و حرفه ای به کاربران خود عرضه می کند. کاربران سایت چارتر 724 می توانند بطور مستقیم نسبت به جستجو و خرید بلیط هواپیما اعم داخلی و خارجی اقدام نمایند. یکی از خدمات سایت چارتر 724 سیستم ثبت و خرید سایت فروش بلیط های چارتری و سیستمی چارتر 724 است. این خدمت مختص آژانس های مسافرتی و شرکت های خدمات گردشگری است. سایت چارتر 724 در راستای ارائه خدمات مطلوب به شرکت های عرضه کننده خدمات گردشگری و مسافرتی، سرویس جدیدی را در نظر گرفته است. سرویس ثبت و خرید سایت فروش چارتر 724 بدین صورت است که آژانس های مسافرتی که دارای سهمیه فروش بلیط هواپیما هستند، می توانند یکی از پکیج های موجود در سایت چارتر 724 را انتخاب و خریداری نمایند. چارتر 724 دارای سه بسته مختلف برنزی، نقره ای و طلایی است. هر کدام از این نرم افزارها قیمت مشخصی دارد. شرکت های خدمات گردشگری ابتدا یکی از بسته های پیشنهادی چارتر 724 را انتخاب و سپس اطلاعات شخصی فرد درخواست کننده و شرکت خدمات گردشگری را وارد می کنند. در مرحله بعد دامنه مورد نظر انتخاب و وارد درگاه پرداخت الکترونیکی چارتر 724 می شوید. با پرداخت هزینه بسته سفارش داده شده، شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری می توانند سهمیه بلیط های خود را از طریق چارتر 724 به فروش برسانند. کلیه بلیط های داخلی و خارجی، بلیط های چارتر و سیستمی، کلاسهای مختلف پروازی با پشتیبانی چارتر 724 و تخصیص مبلغ کمیسیون تعیین شده به آژانس به فروش می رسد. چارتر 724 با عرضه این خدمت امکان فروش سهمیه و کسب سود برای شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری را به وجود آورده است. شرکت خدمات گردشگری پیک خورشید با عرضه انواع بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، چارتری و سیستمی در کلاسهای پروازی مختلف همانند چارتر 724 خدمات کامل و مقرون به صرفه را به کاربران خود عرضه می نماید.

علی بابا

خرید بلیط قطار و اتوبوس بصورت آنلاین در سامانه اینترنتی علی بابا

علی بابا فعالیت خود را با فروش بلیط هواپیما داخلی آغاز نمود. پس از مدت زمان کوتاهی و با توسعه خدمات قابل ارائه، بلیط پروازهای خارجی، بلیط قطار و خرید بلیط اتوبوس نیز به سایر خدمات علی بابا افزوده شد. علی بابا با راه اندازی مرکز خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در ایران به عنوان اولین سایت عرضه کننده این خدمت شناخته می شود. علی بابا با برترین خطوط اتوبوس رانی کشور قرارداد همکاری داشته و مسیرهای پر تردد میان شهرهای مختلف و از طریق شرکتهای حمل و نقل متعدد را پوشش می دهد. خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از طریق سایت علی بابا بسیار ساده و آسان خواهد بود. کاربران از طریق علی بابا بدون نیاز به حضور در ترمینال و زودتر از موعد سفر می توانند به سهولت وارد سایت علی بابا شده و بلیط مربوطه را خریداری کنند. از طرفی در سایت علی بابا امکان مقایسه شرکت های اتوبوسرانی مختلف با یکدیگر، بررسی قیمت، کیفیت و امکانات آنها برای مسیر مشخصی وجود دارد. در نهایت با انتخاب بهترین و مناسب ترین شرکت حمل و نقل از طریق علی بابا می توان در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمود. امکان انتخاب صندلی دلخواه و پرداخت آنلاین از دیگر مزیت های خرید از سایت علی بابا است. نکته قابل ذکر این است که امکان استرداد بلیط اتوبوس در خرید آنلاین از علی بابا وجود خواهد داشت. این مزیت بزرگ علی بابا است که شما را از رفتن به ترمینال و یا سوخت هزینه بلیط اتوبوس در امان می دارد. چنانچه سفر شما بهر دلیلی لغو شود، از طریق سایت علی بابا درخواست لغو بلیط و استرداد آن وجود خواهد داشت. چنانچه درخواست استرداد بلیط قبل از یک ساعت مانده به زمان حرکت باشد، مبلغ بلیط با کسر ۱۰ درصد جریمه از طریق علی بابا به حساب شما بطور آنلاین باز می گردد. چنانچه زمان لغو کمتر از یک ساعت مانده به زمان حرکت باشد، میزان جریمه ۵۰ درصد است. بدین ترتیب سایت علی بابا امکان رزرو، خرید آنلاین و استرداد بلیط اتوبوس را به کاربران می دهد. پیک خورشید یکی از برترین شرکتهای خدمات مسافرتی امکان خرید بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار را در کنار سایر خدمات خود به مشتریان فراهم آورده است. بدین ترتیب مسافران همانند علی بابا می توانند نسبت به خرید بلیط اتوبوس از طریق پیک خورشید اقدام کنند.

 

خرید آنلاین بلیط قطار از شرکت خدمات مسافرتی تی چارتر

شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی تی چارتر خدمات متعددی به کاربران خود عرضه می نماید. یکی از خدمات تی چارتر عرضه بلیط قطار بصورت آنلاین است. تی چارتر با شرکتهای حمل و نقل ریلی متعددی در ایران همکاری داشته و انواع سرویس های حمل و نقل ریلی به شهرهای مختلف و با کلاس متفاوت را عرضه می نماید. اگر تصمیم به سفر با قطار دارید، با مراجعه به تی چارتر از انواع مسیرهای حمل و نقل ریلی، قیمت، کیفیت و ظرفیت آن مطلع شوید. با مقایسه مسیرهای مختلف موجود می توان بهترین شرکت حمل و نقل ریلی را انتخاب نمود. تی چارتر برای سهولت کاربران فهرستی از مسیرهای مختلف راه آهن را در منوی قطار به نمایش می گذارد. با کلیک کردن بر روی هر کدام می توان نسبت به انتخاب آن اقدام نمود. تی چارتر کمترین قیمت و ارزان ترین هزینه بلیط قطار را به مشتریان عرضه می کند. اگر تمایل به سفر با قطار را دارید، تی چارتر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. با انتخاب مسیر مورد نظر خود، فهرست شرکتهای مختلف حمل و نقل ریلی بر روی صفحه فهرست می شود. تی چارتر امکان مقایسه قیمت، امکانات و ساعت حرکت قطارها را فراهم می آورد. در مرحله بعد با کلیک کردن بر روی ردیف مورد درخواست، به سایت فروشنده بلیط جهت خرید بلیط هدایت می شوید. تی چارتر خرید آسان و ایمن بلیط قطار را برای شما به همراه دارد. پیک خورشید نیز با مجموعه کاملی از شرکتهای حمل و نقل داخلی قرارداد همکاری داشته و همانند تی چارتر امکان خرید آنلاین انواع بلیط قطار با قیمتهای کمتر و مناسبتر را فراهم می آورد.

 

خرید آنلاین تورهای داخلی و خارجی از سپهر ۳۶۰

سپهر ۳۶۰ مرکز عرضه و فروش بلیط هواپیمای خطوط داخلی و خارجی بطور مستقیم از سایت های عرضه کننده بلیط است. سپهر ۳۶۰ علاوه بر خرید آنلاین بلیط هواپیما، انواع تورهای خارجی جذاب و پرطرفدار را نیز عرضه می نماید. اگر تصمیم به گذراندن تعطیلات خود در خارج از کشور دارید، سپهر ۳۶۰ همواره پیشنهادهای جذابی برای شما دارد. با مراجعه به بخش تور سپهر ۳۶۰ امکان مشاهده تورهای موجود وجود دارد. جزئیات هر تور، قیمت، هتل های قابل انتخاب، زمان رفت و برگشت، برنامه تور و بسیاری اطلاعات دیگر را می توان از طریق سپهر ۳۶۰ مشاهده نمود. سپهر ۳۶۰ همواره مجموعه ای از تورهای مناسب و پرطرفدار را به کاربران خود معرفی می نماید. باکیفیت ترین تورها، پروازها، هتل ها و راهنمایان تور را از سپهر ۳۶۰ دریافت کنید. سپهر ۳۶۰ علاوه بر تورهای پیشنهادی خود همواره تورهای مختلفی به کشورهای توریستی و پرطرفدار در حال ارائه دارد. بنابراین اگر تصمیم به رزرو و خرید تور مشخصی دارید، می توانید از طریق سپهر ۳۶۰ آنرا جستجو نمائید. مجموعه ای از بهترین ها را می توانید در تورهای سپهر ۳۶۰ تجربه نمائید. از طرفی امکان انتخاب هتل، کلاس پروازی و سایر امکانات برای مسافران وجود دارد. تورهای پیک خورشید همواره بهترین و باکیفیت ترین تورهای داخلی و خارجی محسوب می شوند. اگر قصد انتخاب تور را دارید قبل از سپهر ۳۶۰ و ملی چارتر توصیه می شود پیک خورشید را بررسی نمائید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: