کد خبر: ۴۹۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

آیین الحاق یگان‌های رزمی اطلاعاتی با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

الحاق یگان‌های رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی ولایت جاسکبه گزارش شفاف، امیر دریادار تورج حسنی مقدم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در این مراسم گفت: حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا برای دستیابی به کنترل بازار انرژی، با لزوم بی ثباتی در منطقه دنبال می‌شود.

او افزود: جمهوری اسلامی ایران با افزایش توان بازدارندگی، رو در روی زیاده خواهی استکبار جهانی ایستاده است.

امیر دریادار حسنی مقدم گفت: هویت ایرانی با خصوصیات اسلامی موجب دشمنی آمریکا است و ملت ما زور گویی‌های آمریکا را برنمی تابد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: باید از قرآن و ائمه اطهار (ع) بهره بگیریم و به وعده‌های قران کریم مبنی بر ناپایداری ظلم ایمان داشته باشیم.

او افزود: با اضافه شدن سازمان رزم جدید به منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در جاسک، قدرت اطلاعاتی و عملیاتی این منطقه برای برهم زدن معادلات دشمن توسعه یافت.

امیر دریادار حسنی مقدم اشاره به دستورات فرماندهی معظم کل قوا مبنی ایجاد قدرت دفاعی در منطقه به عنوان یکی از بازو‌های نیرو‌های مسلح، گفت: تلاش‌ها برای رسیدن به هدف‌های دفاعی با قدرت و ایمان قوی ادامه دارد و بحمدالله ما از تمام این قدرت که خداوند در اختیار ما قرار داده برای آبادانی بندر جاسک و افزایش توان نظامی که نیروی دریایی که در این خطه و سواحل مستقر است، استفاده می‌کنیم.

الحاق یگان‌های رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی ولایت جاسک

او با تاکید بر اینکه امنیت و آسایشی که امروزه در کشور حکم فرماست، مدیون شهدا هستیم خاطرنشان کرد: این الحاق در راستای فرامین فرماندهی معظم کل قوا و در جهت ساختاربندی منطقه صورت گرفت که علاوه بر ایجاد آمایش سرزمینی جدیدی، از نظر تهدیدات و الزامات دفاعی نیز بسیار موثر است.

امیر دریادار حسنی مقدم افزود: راهبردی که امام (ره) راحل برای ما مشخص کردند مقاومت و حضور در صحنه است و این‌ها باعث پیروزی ما در ۸ سال دفاع مقدس شد و امروز هم فرماندهی معظم کل قوا راهبرد مقاومت فعالانه همراه با مولفه‌های بازدارندگی فعال را برای ما ترسیم فرموده‌اند؛ بنابراین گزارش، امیر دریادار تاشک فرمانده ناوگان مقدم جنوب در مراسم الحاق یکان‌های جدید رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: بر اساس وظایف نیروی دریایی ارتش، تقویت یگان‌های رزمی و گسترش سازمان رزم در سواحل مکران در دستور کار قرار گرفته و تقویت این گسترش دفاعی در برنامه ریزی‌های پیش رو طراحی شده است.

او افزود: توسعه اطلاعاتی، رزمی، تجهیزاتی و انسانی در منطقه دوم دریایی جاسک راهبرد دفاعی در نیروی دریایی ارتش است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: