کد خبر: ۴۹۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

پژوهشگاه قوه قضائیه در نظر دارد از میان پژوهشگران و متخصصان رشته‌‌های حقوق، فقه و حقوق و مدیریت پژوهشگرجذب کند، سابقه همکاری با این پژوهشگاه و فعالیت پژوهشی مرتبط با معضلات قوه قضائیه امتیاز اولویت در جذب خواهد داشت.

به گزارش شفاف، پژوهشگاه قوه قضائیه در نظر دارد به منظور بهره­‌گیری از توان و ظرفیت اساتید، دانشجویان و فارغ‌­التحصیلان حوزه و دانشگاه، در مرحله نخست از میان پژوهشگران و متخصصان رشته‌‌های حقوق (گرایش‌های مختلف)، فقه و حقوق و مدیریت (دولتی، سیاستگذاری، منابع انسانی) به‌ عنوان پژوهشگر تمام‌وقت و پاره‌ وقت به‌ صورت حضوری و غیرحضوری دعوت به همکاری کند.

شرایط و معیارهای جذب به شرح ذیل است:

دارا بودن مدرک دکتری تخصصی در رشته ‌های مورد نیاز (دانشجویان مقطع دکتری نیز می‌توانند ثبت نام کنند.)

آشنایی کامل با روش­های تحقیق

  برخورداری از سابقه پژوهشی کاربردی و نظری مرتبط

  قبولی در مصاحبه عمومی و علمی

  تسلط به حداقل یک زبان خارجی

از پژوهشگران علاقه‌مند دعوت می­‌شود فرم درخواست همکاری و کارنامه علمی پژوهشی خود را پس از تکمیل، حداکثر تا 15 مهر ماه 1398 به ایمیل پژوهشگاه به آدرس Farakhan@ijri.ir  ارسال کنند؛ لازم است در فرم درخواست همکاری، نوع همکاری اعم از تمام ­وقت و پاره ­وقت، حضوری یا غیرحضوری اعلام شود.

 پس از بررسی و ارزیابی درخواست‌ها، با پژوهشگران مورد نیاز تماس حاصل خواهد شد. سابقه همکاری با پژوهشگاه قوه قضائیه و نیز سابقه فعالیت پژوهشی مرتبط با معضلات قوه قضائیه، امتیاز اولویت در جذب خواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  و نیز طرح ابهامات و پرسش های احتمالی خود در خصوص فراخوان، از طریق ایمیل فوق با پژوهشگاه ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: