کد خبر: ۴۹۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹

مدیرعامل شرکتهای فرشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند از راه‌اندازی فروشگاه‌های شهروند در کلانشهرهای کشور خبر داد و گفت: تا پاییز امسال فروشگاه شهروند در کلانشهرها افتتاح خواهد شد.

به گزارش شفاف، عصر امروز با حضور مرتضی الویری، شهربانو امانی، سیدمحمود میرلوحی از اعضای شورای شهر تهران و مجتبی موسوی شهردار منطقه یک و مسعود سریع‌القلم مدیرعامل شرکتهای فرشگاه زنجیره‌ای شهروند همزمان چهل و یکمین و چهل ودومین فروشگاه شهروند در مهرشهر کرج و بلوار ارتش واقع در منطقه یک افتتاح شد.

مسعود سریع‌القلم در حاشیه افتتاح فروشگاه شهروند واقع در بلوار ارتش (شمیران سنتر) اظهار کرد: امروز همزمان با هفته دولت چهل و یکمین و چهل و دومین فروشگاه شهروند به بهره‌برداری رسید و در واقع چهل و یکمین فروشگاه در مهرشهر کرج به صورت ویدئوکنفرانسی افتتاح و چهل و دومین فروشگاه شهروند نیز با حضور اعضای شورای شهر تهران و شهردار منطقه یک به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: فروشگاه شهروند در مهرشهر کرج نخستین فروشگاه شهروند در خارج از شهر تهران است که این فروشگاه باحضور رئیس شورای شهر کرج و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد که این فروشگاه در مساحتی حدود 2500 متر به بهره‌بردرای رسیده است.

وی ادامه داد: دو فروشگاهی که امروز به بهره‌بردرای رسیدند به لحاظپ استاندارهای فروشگاه شرایط خوبی را نسبت به سایر فروشگاه‌های قبلی دارند و در واقع همه موارد ارن این حوزه را پاس کردند علاوه بر اینکه فروشگاه شهروند در بلوار ارتش در مساحتی حدود 1500 متر فراهم شده است که در این فروشگاه در این منطقه جغرافیایی خواروبار و مایحتاج روزانه شهروندان در آن ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکتهای فرشگاه زنجیره‌ای شهروند افزود: تلاش شده است که فروشگاههاهی شهروند در فضای خوب و مناسبی فراهم شود علاوه بر اینکه با تاکید شهردار تهران و اعضای شورای شهر تهران در این شرایط اقتصادی کمک کنیم تا خرید مردم با حداکثر تخفیف همراه باشد.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده تخفیف حدود 50 درصدی برای کالاهای فروشگاه شهروند در بلوار ارتش پیش‌بینی شده است. که این تخفیف حدود 24 ساعت ادامه خواهد داشت.

سریع‌القلم با اشاره به استاندارسازی صورت گرفته در دو فروشگاه مورد اشاره تصریح کرد: در این دو فروشگاه تدبیری برای راه‌اندازی صندوق‌های سیار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پاییز امسال فروشگاه شهروند در شیراز به بهره‌برداری خواهد رسید گفت: در نظر داریم در سایر کلانشهرها از جمله مشهد، تبریز و اصفهان نیز که در اولویت قرار دارند فروشگاه شهروند دایر کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: