کد خبر: ۴۹۲۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به بازیکنان این تیم گفت: شما بازیکنان روی مسائل فنی تمرکز کنید و باشگاه تلاش می‌کند مشکلات را رفع کند.

به گزارش شفاف، محمد حسن انصاری‌فرد امروز (چهارشنبه) در برنامه معارفه در ورزشگاه شهید کاظمی خطاب به سرخپوشان اظهار داشت: نمی‌خواهم کلیشه‌ای صحبت کنم. امروز جلسه‌ای با آقای کالدرون داشتیم که جلسه خوبی هم بود. تلاش همه ما انجام کار به بهترین شکل برای پرسپولیس و هواداران است. مسائل فنی و داخل زمین با آقای کالدرون است و مسائل بیرون زمین با باشگاه است که به امید خدا بتوانیم شرایط خوبی را ایجاد کنیم تا شما و کادر فنی بتوانید کار خودتان را در آرامش دنبال کنید.

وی افزود: بیشترین مسئله در این حوزه هم مسائل مالی است که ان‌شاالله برای رفع مشکل تلاش می‌کنیم و خدا هم کمک می‌کند تا بتوانیم از ظرفیت‌های موجود بهره ببریم. شما بازیکنان هم در آرامش، تمام ظرفیت خود را برای موفقیت تیم و شادی هواداران به کار بگیرید.

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم یک ویترین است و هر اتفاقی که در آن روی بدهد می‌تواند به این ویترین رونق بدهد یا به آن آسیب بزند. سعی کنید که ویترین پرسپولیس را خوب نگه داریم. در آرامش کار خود را دنبال کنید تا مربی هم رضایت داشته باشد. ما هم وظیفه داریم با تیم اقتصادی که داریم مشکلات مالی را حل کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: