کد خبر: ۴۹۲۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰

رئیس ستاد رویداد عطر سیب گفت: اقلام غذایی و ضروری هیئت‌های مذهبی دارای مجوز در فروشگاه‌های منتخب شهروند و اتکا ارائه می‌شود.

به گزارش شفاف،  محی الدین فاضلیان با اشاره به ارائه تسهیلات برای هیئت‌های مذهبی سطح شهر تهران، گفت: هیئت های دارای مجوز سازمان تبلیغات اسلامی می توانند با مراجعه به سایت عطر سیب به نشانی www.atresib.tehran.ir با ارائه کد مجوز هیئت، ثبت اطلاعات شخصی و بارگذاری تصویر کارت ملی نماینده هیئت برای دریافت اقلام ضروری ایام محرم ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: پس از ثبت نام، در صورت تایید سازمان تبلیغات اسلامی کد رهگیری برای هیئت صادر شده و نماینده معرفی شده برای دریافت اقلام می‌تواند به شعبه‌های منتخب فروشگاه‌های شهروند و اتکا مراجعه کند.

به گفته رئیس ستاد رویداد عطر سیب، در این طرح مواد غذایی از جمله روغن، چای، برنج، زعفران، خرما و گلاب با قیمت تمام شده بدون سود به هیئت ها ارائه می شود.

فاضلیان با اشاره به اینکه پیامک تایید کد رهگیری برای هیئت های مورد تایید ارسال می شود، افزود: هیئت‌ها برای خرید از فروشگاه اتکا تنها فقط یک بار می توانند مراجعه کنند اما خرید چند باره از فروشگاه شهروند بلامانع است.

وی در مورد ارائه گوشت و مرغ به هئیت ها گفت: تنها در فروشگاه اتکا گوشت گرم به هیئت‌ها ارائه می‌شود.

رئیس ستاد رویداد عطر سیب با بیان اینکه این طرح تا 17 شهریور اجرا می شود، اظهار کرد: مسئولان هیئت‌ها می‌توانند به فروشگاه‌های شهروند بیهقی، آزادگان، المپیک، شهرری و بهاران و همچنین فروشگاه‌های اتکا شهید چمران (حسن آباد)، رجایی، شهرری، نوبنیاد و فکوری مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: