کد خبر: ۴۹۲۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی گسترده در یک انبار چوب خبر داد.

به گزارش شفاف، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی گسترده در یک انبار چوب خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 5:30 صبح امروز در پی تماس از طرف همکاران در آتش نشانی شهرک های اطراف شهریار، محدوده سعیدآباد یک مورد آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ چوب به سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردار تهران اعلام شد که بلافاصله چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی درباره محل آتش سوزی گفت: محل آتش‌سوزی انبار بزرگی بود که سقف نداشت و در هر چهار طرفش دیوار ساخته شده بود. این محل حدود 15 هزار متر وسعت داشت که چهار هزار متر از آن دچار آتش سوزی شده بود و ارتفاع شعله های ناشی از آن بسیار زیاد بوده است. همچنین پیش از رسیدن آتش نشانان سه ایستگاه در محل حضور داشتند اما با توجه به گستردگی حریق نیاز به حضور نیروی کمکی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه با آغاز عملیات از گسترش آتش جلوگیری شده است گفت: عملیات تا ساعت آینده به پایان خواهد رسید و نیروهای آتش نشانی تهران به ایستگاه های خود بازخواهند گشت.

به گفته وی در محدوده تحت کنترل نیروهای آتش نشانی تهران تاکنون خسارت جانی وجود نداشته و علت اصلی حادثه در آینده از سوی کارشناسان آتش نشانی اعلام خواهد شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: