کد خبر: ۴۹۲۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

دستور انتشار تصاویر فردی که اقدام به کلاهبرداری ارز و سکه کرده، صادر شد.

به گزارش شفاف، در مورخه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ فردی میانسال در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، از وقوع یک فقره کلاهبرداری توسط شخصی ناشناس خبر داد.

شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: شخصی حدوداً ۳۵ ساله با مراجعه به مغازه طلا فروشی‌ام با انجام اقدامات متقلبانه موفق به کلاهبرداری ارز و سکه به ارزش یک میلیارد ریال شده و بلافاصله متواری شد.

پرونده با موضوع کلاهبرداری تشکیل و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۱۲ تهران، برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است.

 

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از تمام شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود درباره هویت، مخفیگاه یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۵۵۶۲۱۸۴۴ در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: