کد خبر: ۴۹۲۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
شیخ نعیم قاسم:

معاون دبیرکل حزب الله با تاکید برتعهد برای پاسخ به هرگونه تجاوزگری رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که حزب الله به دنبال حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری بمنظور جلوگیری ازوقوع امور خطرناکتر است.

به گزارش شفاف به نقل از المنار، معاون دبیرکل حزب الله لبنان بر تعهد برای پاسخ به هرگونه تجاوز و تعدی رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

«شیخ نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری دومین شب ماه محرم در مجتمع سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت گفت: مقاومت، اسرائیل را به قواعد درگیری ناچار کرد که منجر به بازدارندگی آن شد. بنابراین هرگونه تجاوزی که روی دهد مقاومت متعهد به واکنش به آن است.

وی افزود: آنها از طریق تجاوز به سوریه به دنبال تغییر قواعد درگیری بودند و می‌خواستند بدون اینکه ردپایی از خود باقی بگذارند دست به عملیات امنیتی در ضاحیه جنوبی بزنند ولی به فضل خدا رسوا شدند و هرچند مدتی سکوت کردند تا شاید بتوانند از قبول مسئولیت تجاوزگری خود شانه خالی کنند ولی به یاری خداوند جنایتی که مرتکب شده بودند دامان آنها را گرفت و بنابراین باید هزینه این تجاوزگری را بپردازند.

معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: حزب الله به دنبال حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری به منظور جلوگیری از وقوع امور خطرناک‌تر است.

شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: اعلام حمایت و همبستگی مردمی و رسمی در مورد ضرورت واکنش به دشمن چیزی جز نتیجه طبیعی درستی و ضرورت گزینه مقاومت و تداوم پرقدرت آن در دفاع از لبنان و دفاع از گزینه‌های سیاسی آزادانه و عزتمند ما نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار