کد خبر: ۴۹۲۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل براین باور است که عدم بازگشت نیمار به بارسلونا شکستی برای این بازیکن و آبی اناری پوشان به شمار می‌آید.

به گزارش شفاف و به نقل از اسکای اسپورت، نیمار در تابستان سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفت که بارسلونا را ترک کند و راهی پاری سن ژرمن شود.

این فوق ستاره برزیلی با ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست و گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان به شمار می‌آید.

نیمار اما روزهای تلخی را در پاری سن ژرمن تجربه کرد.او از پیوستن به این تیم فرانسوی پشیمان شده و سخت به دنبال بازگشت به بارسلونا است اما ظاهرا این انتقال حداقل در تابستان کنونی ممکن نیست.

ریوالدو ستاره بزریلی سابق بارسلونا درباره نیمار گفت: او نباید تصمیم به ترک بارسلونا می گرفت و روشن شد که این تصمیم او کاملا اشتباه بوده است.

او ادامه داد: نیمار مرتکب اشتباه بزرگی شد اما او می تواند بار دیگر به بارسلونا برگردد و این اشتباه خود را جبران کند. ناکامی نیمار در بازگشت به بارسلونا شکست بزرگی برای خود او و باشگاه بارسلونا به شمار می‌آید و من امیدوارم هستم که در نهایت این انتقال صورت گیرد.

مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن پیش از این تاکید کرد که بارسلونا با پیشنهاد آن‌ها برای بازگشت نیمار موافقت نکرده است و همین باعث شده تا این انتقال منتفی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار