کد خبر: ۴۹۲۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

در جهان مدرن امروز سفر رفتن یکی از تفریحاتی است که در روحیه انسان تاثیر بسیار مفیدی می‌گذارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی دغدغه‌های انسان مدرن نیز پیشرفت کرده است. سفر شاید راه حلی برای فراموشی موقت دغدغه‌ها باشد.

در جهان مدرن امروز سفر رفتن یکی از تفریحاتی است که در روحیه انسان تاثیر بسیار مفیدی می‌گذارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی دغدغه‌های انسان مدرن نیز پیشرفت کرده است. سفر شاید راه حلی برای فراموشی موقت دغدغه‌ها باشد. ساختمان‌های سر به فلک کشیده‌ی شهر، خیابان‌های پر ترافیک، شلوغی شهر و مشکلات اقتصادی سبب می‌شود انسان‌ها برای رهایی جسم و فکرشان سفر را انتخاب کنند.

در میان انواع شیوه‌هایی که برای به سفر رفتن وجود دارد، سفر هوایی همواره انتخاب کسانی است که به آسایش و ذخیره وقتشان اهمیت می‌دهند. بدیهی است که سفر هوایی نیاز به تهیه بلیط دارد. شاید مهم‌ترین دغدغه یک مسافر علاقه مند به سفر هوایی تهیه بلیط با کمترین هزینه ممکن باشد. روش مناسب تهیه بلیط، روشی است که هم آسان باشد و هم هزینه‌ها را در دنیای پر هزینه امروز کاهش دهد. با ما همراه باشید تا به شما بیاموزیم چگونه و چطور بلیط هواپیما را تهیه کنید؟

از بین روش‌های موجود برای خرید بلیط هواپیما بسیاری از افراد خرید حضوری از دفاتر و آژانس‌های مسافرتی را انتخاب می‌کنند. مزیت این روش استفاده از راهنمایی کارشناسان دفاتر مختلف است؛ اما حقیقت آزار دهنده معایب این روش است! فکر کنید که آژانس‌های مسافرتی در ساعات خاصی از شبانه روز باز هستند و شما در همان ساعات سر کار هستید یا در مهمانی به سر می‌برید یا تن‌ها روزی است که در خانه در حال استراحت هستید! حال باید کار یا مهمانی یا استراحتتان را فراموش کنید و به مقصد آژانس‌های مسافرتی حرکت کنید. ترافیک خیابان‌ها، طرح‌های زوج و فرد و ترافیک، شلوغی و نبودن جای پارک را نیز از نظر بگذرانید! با وجود تمام این مشکلات به دفتر آژانس مورد نظر خود می‌رسید و از راهنمایی و مشورت کارشناسان آژانس نیز بهره می‌برید اما آیا فرصت کافی برای فکر کردن روی گزینه‌های موجود را دارید؟ یا ناخودآگاه می‌خواهید سریع خرید کنید تا به خانه بازگردید؟ حتی این نیز مشکل اصلی خرید حضوری نیست بلکه آنچه خرید حضوری را تبدیل به یک مشکل می‌کند، کاهش قدرت انتخاب شماست؛ یعنی شما برای خرید دستتان باز نیست! می‌پرسید یعنی چه؟ من به شما می‌گویم! یعنی اینکه شما صرفا از میان گزینه‌هایی که مشاور و کارشناس آژانس مسافرتی مورد نظرتان به شما معرفی می‌کند امکان خرید دارید. در نتیجه بسیاری از گزینه‌های دیگر را از دست می‌دهید.

چگونه بلیط هواپیما را بدون دردسر تهیه کنیم؟

دومین روش خرید بلیط هواپیما، تماس تلفنی با چند آژانس مسافرتی و رزرو و خرید پس از مشاوره با کارشناسان موجود در آژانس و آگاهی از قیمت‌ها است. هر چند در این روش نیز شما از گزینه‌های کمتری مطلع می‌شوید اما حتی امکان استفاده از راهنمایی کارشناسان را نیز در مقایسه با خرید حضوری از دست می‌دهید. بدیهی است که در تماس تلفنی شما فرصت کمتری برای استفاده از مشورت و راهنمایی‌های موجود دارید.

سومین روش خرید بلیط هواپیما، همان روش پیشنهادی ما به شماست. خرید اینترنتی! دیگر لازم نیست نگران زمان باشید. بلیط را در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان که فرصت داشتید به وسیله تلفن همراه خود در کمترین زمان ممکن می‌توانید تهیه کنید. برای این کار فقط به یک کارت عابر و رمز دو نیاز دارید! در این روش امکان جست و جوی صدها مرجع مختلف تهیه بلیط و انتخاب از بین ده‌ها گزینه موجود وجود دارد پس شما در خرید اینترنتی از قدرت انتخاب بالایی بهره مند هستید. تن‌ها خطری که در خرید اینترنتی شما را تهدید می‌کند، نامعتبر بودن سایت خرید شماست. من برای یک خرید معتبر، کی سفر را به شما پیشنهاد می‌کنم. مهم‌ترین مزیت خرید از کی سفر امکان بهره مندی از پشتیبانی سایت در صورت بروز هر مشکلی در هنگام خرید است.

کی سفر امکان تهیه بلیط هواپیما، برای پروازهای داخلی مانند مشهد، کیش، اهواز، شیراز و...، امکان تهیه بلیط هواپیما برای پروازهای خارجی مانند استانبول و نجف و...، امکان تهیه تورهای داخلی و خارجی مانند تور کیش نوروز 99، تور قشم نوروز 99، تور شیراز، تور مالزی، تور هند، تور باکو، تور استانبول، تور تفلیس و... را برای شما فراهم کرده است. مژده دیگری که باید بدهم بهره مندی از تورهای ارزان قیمت و تورهای لحظه آخری و تورهای ترکیبی در خرید از کی سفر است.

آنچه امکان یک سفر ارزان را برای شما فراهم می‌کند، تخفیف‌های کی سفر برای مسافران است. با عضویت در خبرنامه و دنبال کردن صفحه کی سفر در شبکه‌های مجازی از تخفیف‌های مختلف آگاه شوید.

کی سفر هر چند وقت یک بار مسابقه‌هایی با جوایز فوق العاده نیز برگزار می‌کند. شرکت در این مسابقه‌ها بسیار آسان و بهره مندی از جوایز آن بسیار آسان‌تر از سایر مسابقه‌هاست. کافی است کی سفر را در دنیای مجازی دنبال کنید تا از زمان برگزاری مسابقه‌ها آگاه شوید.

اگر به کیفیت سفرتان نیز اهمیت می‌دهید، باز هم پیشنهاد من به شما کی سفر است.

سفری همراه با آرامش و امنیت، تهیه آسان بلیط هواپیما، استفاده از تورها و بلیط‌های ارزان و البته با کیفیت و خرید از یک مرجع معتبر تمام آن چیزی است که شما به عنوان یک مسافر دنبال آن می‌گردید. تمام این خواسته‌ها را در کی سفر می‌یابید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار