کد خبر: ۴۹۲۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از تشدید طرح کنترلی و نظارتی صنوف و برخورد با فروشندگان پوشاک نامتعارف خبر داد و گفت: لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان کشف شده است.

به گزارش شفاف، علی اصغر عبادی در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از اهداف دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران به انحراف کشاندن جوانان و نفوذ از راه فرهنگی و دینی است از این رو برابر اخبار و اطلاعات واصله تعدادی از واحدهای صنفی اقدام به عرضه و فروش البسه های مشکی رنگ با توجه به نزدیکی به ایام ماه محرم با آرم و علائم شیطان پرستی و نامتعارف می کنند.

وی افزود: به همین منظور اجرای طرح نظارتی و کنترلی صنوف با جدیت در دستور کار قرار گرفت و در اجرای یک طرح ضربتی در سطح بازار و مجتمع های تجاری بندرعباس تعداد ۵۷ البسه مشکی با طرح های نامتعارف کشف و برای ۵ واحد صنفی متخلف اخطاریه پلمپ صادر شد. این مسئول انتظامی اظهار کرد: در این طرح متصدیان ۵ واحد صنفی متخلف با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و به ۲۳ واحد صنفی تذکرات جدی لازم داده شد. رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر استمرار طرح های نظارتی و کنترلی صنوف و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح ها، از عموم شهروندان خواست ضمن رعایت و حفظ حرمت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، در خرید لباس مشکی و محرمی از خرید هرگونه البسه نامتعارف برای خود و فرزندان جدا خودداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: