کد خبر: ۴۹۲۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن گفت: کار کردن در باشگاهی به بزرگی استقلال ویژگی‌های زیادی دارد، ولی واقعیت این است که صحبتی با من نشده است.

به گزارش شفاف، سعید آذری که نامش از اوایل هفته گذشته به عنوان جدی‌ترین کاندیدای نشستن روی صندلی مدیرعاملی باشگاه استقلال مطرح شده ضمن تأکید این موضوع که هنوز به شکل جدی چنین صحبتی با او نشده به خبرورزشی گفت این توانایی را در خود می‌بیند مدیرعاملی استقلال را در دست بگیرد. پرسش و پاسخ بی‌پرده‌مان با جدی‌ترین گزینه ورود به هیئت‌مدیره باشگاه استقلال را بخوانید.

حقیقت دارد که برای ورود به هیئت‌مدیره باشگاه استقلال کاندیدا هستید؟‌

نمی‌دانم منابعی که این اخبار را منتشر می‌کنند از چه طریقی این موارد را مطرح می‌کنند ولی تا این لحظه (عصر روز گذشته) با من صحبت خاصی در این زمینه نشده است.

اصلاً خبر ندارید؟

اصلاً در جریان نیستم.

یعنی از وزارت ورزش تماسی یا پیامکی در این باره نداشتید؟

کسی که قرار است برای چنین سمتی کاندیدا شود را که با پیامک خبر نمی‌کنند. ولی هیچ ابلاغ یا تماسی نداشتم.

اگر تماس بگیرند چه پاسخی خواهید داد؟

کار کردن در باشگاه‌های بزرگ مانند سپاهان، استقلال، فولاد، پرسپولیس یا تراکتورسازی برای هر مدیرعاملی مایه افتخار است. کار کردن در باشگاهی به بزرگی استقلال ویژگی‌های زیادی دارد ولی واقعیت این است که صحبتی با من نشده است.

مدیریت باشگاه استقلال چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای مدیرعاملی باشگاه‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس باید شاخصه‌های خاصی داشته باشید که فراتر از شاخصه‌هایی هستند که برای مدیرعاملی در باشگاه‌های دیگر نیاز است. قطعاً انتخاب‌کنندگان مدیرعامل استقلال که همان مجمع و هیئت‌مدیره باشگاه هستند باید چنین شاخصه‌هایی را در فرد مورد نظرشان ببینند و بعد سراغش بروند ولی تا این لحظه صحبت رسمی با من در این باره نشده است.

اگر رسماً حرف بزنند و پیشنهاد بدهند چطور؟

ابتدا باید ببینم می‌توانم مثمرثمر باشم یا نه. باید بتوانم خواسته‌های مجمع را برآورده کنم. بعد خواسته‌های هیئت‌مدیره و بعد خواسته‌های مخاطبان باشگاه که مردم هستند. آدم باید ببیند توانایی برآورده کردن چنین خواسته‌هایی را دارد یا نه بعد جواب بدهد.

خواسته‌های مردم چیست؟

تیم‌های استقلال و پرسپولیس به همان اندازه که بزرگ هستند مشکلاتشان هم به همان مقدار بزرگتر است و البته در نقطه مقابل فرصت‌های پیشرفت هم برای مدیرانشان ایجاد می‌کنند. قطعاً جاذبه‌هایی دارند که برای همه هست.

این توانایی را در خودتان می‌بینید که مدیریت باشگاه استقلال را در دست بگیرید؟

حمل بر غرور نشود. من مدیری هستم که با یک تیم شهرستانی در فوتبال ایران مطرح شدم و برای خودم اعتباری به دست آوردم. حاضر هم نیستم به هر بهانه‌ای آن را خراب کنم. اگر حس کنم توانش را دارم می‌آیم وگرنه مرد و مردانه آن را نمی‌پذیرم ولی تا این لحظه در خود می‌بینم که توان مدیریت باشگاه استقلال را با همه چالش‌هایش دارم.

پس پیشنهاد رسمی ارائه شود می‌پذیرید؟

اگر پیشنهاد رسمی باشد باید با اعضای مجمع و هیئت‌مدیره نشست و حرف زد. مهم است که انتخاب‌کنندگان چه شرایطی برای مدیرعامل باشگاه‌شان فراهم می‌کنند. اگر ببینم بستر برای کار فراهم است قطعاً این موضوع را می‌پذیرم. چون طرفدار استقلال از مدیر‌عامل این باشگاه توقع ندارد تیمش را در لیگ برتر حفظ کند بلکه توقع دارد در لیگ برتر قهرمان شود، در جام‌حذفی قهرمان شود و در لیگ قهرمانان بهترین نتایج را به عنوان نماینده ایران به دست بیاورد. هر زمان حس کنم بستر مهیاست به درخواست رسمی مجمع باشگاه جواب «بله» می‌دهم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار