کد خبر: ۴۹۲۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴

مدیراجرایی سابق باشگاه رئال مادرید به وجود برخی مشکلات در رئال مادری که با مشکلات سال گذشته این تیم فرق دارد اعتراف کرد.

به گزارش شفاف، خورخه والدانو نتایج دور از انتظار این فصل رئال مادرید در لالیگا که از 3 بازی‌اش تنها یکی را برده و دو تای بعدی را مساوی کرده، نتیجه وجود مشکلاتی متفاوت در این تیم می‌داند.

بازیکن و مدیرورزشی سابق رئال مادرید درباره مشکلات تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان اظهار داشت: یکی از مشکلات رئال مادرید خط دفاعی این تیم است که نشأت گرفته از انگیزه‌های شخصی است. به نظر می‌رسد که هر چه به دقایق بازی‌های تیم اضافه می‌شود، تیم بیشتر دچار عدم تمرکز و اختلال می‌شود. مشکلات رئال مادرید مانند مشکلات سال گذشته‌اش نیست چون تا الان زیدان آن زیدان سال گذشته نبوده و همه را با تصمیماتش سردرگم کرده است.

والدانو افزود: زیدان حتی هواداران را هم گمراه کرده است. او در طول تابستان می‌گفت که بیل باید برود و حالا او بازیکن ترکیب اصلی است. زیدان منتظر پوگبا بود اما او به تیمش اضافه نشد. من احساس می‌کنم که زیدان برنامه‌های تاکتیکی‌اش برای فصل جدید را با فرض ورود پوگبا چیده بود. در واقع در اردوی پیش فصل او سیستم‌های متفاوتی را امتحان کرد و به نظر من این اردو بیش از آنکه باعث تقویت تیم شود، زیدان را گمراه کرده است. او هنوز نتوانسته سیستم بازی‌اش را برای بازیکنانش تشریح کند و ما نمی‌دانیم که شیوه بازی رئال هجومی است، تدافعی است یا ...

والدانو تأکید کرد: زمانی که زیزو وارد رئال مادرید شد، او بدون هیچ شک و تریدی برنامه‌هایش را می‌دانست. او همیشه می‌گفت که چه کسانی قرار است بازی کنند و اسامی‌شان را اعلام می‌کرد. الان اما ما نمی‌دانیم که مهره‌های ترکیب اصلی او کدام بازیکنان هستند. نمی‌دانم اگر فردا رئال مادرید یک بازی مانند پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا داشت، او چه کار می‌‌خواست بکند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار