کد خبر: ۴۹۳۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲

گزارش "آمار ملی انگلیس" از کاهش سن خودکشی در انگلیس به ۱۶ سال خبر می‌دهد.

به گزارش شفاف، به گزارش شفاف، خودکشی بین نوجوانان 16ساله انگلیسی به‌شدت درحال افزایش است؛ آمارهای جدید نشان می‌دهد که میزان خودکشی در انگلیس پس از افزایش در یک سال گذشته به 16 سال رسیده است. 

"ایندیپندنت" در گزارشی از افزایش خودکشی مردان و نوجوانان انگلیسی خبر می‌دهد؛ تعداد 6هزار و 507 خودکشی طی یک سال گذشته به‌ثبت رسیده است؛ این تعداد نسبت به آمار سال 2018، 12درصد افزایش داشته است؛ این افزایش قابل توجه، 24درصد نسبت به سال 2002 ثبت شده است. 

به گزارش شفاف، نرخ خودکشی مردان و پسران انگلیسی از هر 100هزار نفر تعداد 17.2 نفر گزارش شده است؛ درحالی که این نرخ در سال گذشته 15 نفر در 100هزار بوده است؛ همچنین نرخ خودکشی بین زنان و دختران 5.4 نفر در 100هزار نفر است.

تعداد خودکشی بین مردان و پسران انگلیسی در سال 2018، 4هزار و 903 نفر بوده است که سه‌چهارم مرگ‌ومیر ناشی از خودکشی را شامل می‌شود و تعداد زنان و دختران یک‌هزار و 604 نفر ثبت شده است.

"نیک استریپ"، رئیس بخش سلامت و وقایع زندگی در ONS، می‌گوید: «سال گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در میزان مرگ‌ومیرهای ثبت‌شده به‌عنوان خودکشی بودیم که از سال 2013 روند نزولی مداوم را تغییر داده است؛ در حالی که دلایل دقیق این امر ناشناخته است، آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که این امر تا حد زیادی با افزایش بین مردان صورت گرفته است که همچنان بیشترین خطر مرگ بر اثر خودکشی را داشته‌اند».

به‌گفته استریپ در سال‌های اخیر، نرخ میزان خودکشی پسران 16ساله افزایش پیدا کرده است؛ این رده سنی بیشترین افزایش را ثبت کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: