کد خبر: ۴۹۳۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸

معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور از واگذاری ۱۴۴ واحد مسکونی در شهرستان گناباد از توابع استان خراسان رضوی به مددجویان این سازمان خبر داد.

ذوالفقار یزدان مهر در گفت و گویی، با اشاره به بهره‌برداری 144 واحد مسکونی در شهرستان گناباد خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده این تعداد واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در شهرستان اشاره شده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: 144 واحد مسکونی با همکاری 3 جانبه سازمان بهزیستی، اداره کل مسکن و بنیاد مسکن تهیه و آماده شده است که امروز به مددجویان سازمان بهزیستی در این شهرستان واگذار خواهد شد.

معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندسازی  سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه استان خراسان رضوی در سال گذشته 90 میلیارد تومان توانست جذب کمک‌های مردمی را داشته باشد اظهار کرد: امسال نیز در سه ماه گذشته اقدامات خوبی در حوزه مشارکت‌های مردمی استان خراسان رضوی صورت گرفته است.

یزدان‌ مهر ادامه داد: سازمان بهزیستی برنامه‌ای را برای افزایش مشارکت‌های مردمی در راستای اعتماد مردم به سازمان طراحی کرده است و خوشبختانه در دوره جدید مدیریت سازمان اتفاقات خوبی رقم خورده است که در این زمینه می‌توان به افزایش کمک‌های نقد و غیرنقد در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف اشاره کرد.

وی همچنین از اقدامات انجام شده سازمان در بخش مسکن مددجویان استان‌های سیل‌زده اشاره کرد و گفت: دراین بخش نیز توانسته‌ایم بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده گام برداریم و مسکن این افراد بر اساس برنامه زمانبندی شده واگذار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: