کد خبر: ۴۹۳۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

من در حالی این مصاحبه را انجام دادم که جزئیات پرونده را نمی‎دانستم و تنها در پاسخ به سوالاتی که مطرح شده بود، نظرم را گفتم، اما متوجه شدم این موضوع، بخش دیگری هم داشت که از آن بی‎اطلاع بودم.بخشی از حرف‎هایم تحریف شده است

داریوش مصطفوی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ایران و رییس کنونی کمیته استیناف مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال در مورد مصاحبه اخیر خود توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش شفاف، داریوش مصطفوی که در گفت و گوی جنجال اش گفته بود به جای دختر علاقمند به تماشای فوتبال که مقابل ورزشگاه دستگیر و به شش ماه حبس محکوم شد و مقابل دادگاه خودکشی کرده، او را به زندان بیندازند، حرف هایش را در مصاحبه با خبرگزاری قوه قضاییه ایران پس گرفت!

مصطفوی با اشاره به مصاحبه اخیرش در خصوص دختری که مقابل دادگستری اقدام به خودسوزی کرده بود، توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشت: من در حالی این مصاحبه را انجام دادم که جزئیات پرونده را نمی‎دانستم و تنها در پاسخ به سوالاتی که مطرح شده بود، نظرم را گفتم، اما متوجه شدم این موضوع، بخش دیگری هم داشت که از آن بی‎اطلاع بودم. بعد از آن مصاحبه پیام‎ها و برخی انتقادات مردمی باعث شد که بیشتر تحقیق کنم و متوجه شدم تحلیلی عاری از واقعیت ارائه کرده‎ام.

مصطفوی افزود: در واقع تلاشم این بود نظر دلسوزانه‎ای در خصوص اتفاق رخ داده، بدهم، اما وقتی متوجه بخش دیگری از این ماجرا شدم، تعجب کردم، چون به من اطلاعات غلط داده بودند؛ درحالی‎که اصولا دادگاهی برگزار نشده که بخواهد حکمی صادر شود. امروز متوجه شدم اقدام عجولانه‎ای صورت گرفته است. از سوی دیگر تصور می‎کنم منظور من به شکل دیگری انعکاس یافته و همچنین بخشی از حرف‎هایم تحریف شده است. نظر همه ما در جامعه فوتبال تمکین به قانون است و هیچ کس نمی‎تواند خود را فراتر از قانون تلقی کند.

داریوش مصطفوی حمایتش از دختر خودکشی کرده را پس گرفت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار