کد خبر: ۴۹۳۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲

گرت ساوت‌گیت در مجموع از عملکرد شاگردانش رضایت دارد.

به گزارش شفاف، گرت ساوت‌گیت پس از برتری 4 - صفر تیمش مقابل بلغارستان در انتخابی رقابت‌های یورو 2020 از تلاش شاگردان خود ستایش کرد.

سرمربی تیم ملی انگلیس در این باره گفت: به نظرم با گذشت دقایقی از بازی بهتر شدیم. نیازی نبود اوضاع را خیلی پیچیده کنیم. خطرناک ظاهر شدیم و در برخی مواقع چند اضافه کاری با توپ داشتیم. سیستم حریف باعث شد وقتی توپ را در اختیار نداشتیم، با مشکلاتی مواجه شویم.

او در ادامه افزود: در چنین بازی‌هایی تمرکز داشتن خیلی مهم است. همیشه این حس را داشتم که از قدرت تهاجمی کافی برای برنده شدن در بازی برخوردار هستیم. هر تیمی لحظات خودش را دارد و باید فرارها را دید. در کل راضی هستم. در برخی صحنه‌ها حرکات هجومی‌مان هیجان‌انگیز بود. همیشه شاهد گل کردن پنالتی‌ها توسط کین هستیم. او روز گذشته پنالتی‌های زیادی زد و ما امروز روی نیمکت با خونسردی بالا کارش را دنبال کردیم. هری مثالی عالی برای هر جوانی است. می‌توانستید ببینید چگونه خودش را آرام می‌کند و دروازه‌بان نمی‌دانست قصد او ضربه زدن به کدام جهت است.  استرلینگ از اینکه هت تریک نکرده،  ناراحت است. به باور من از همان سوت ابتدایی و در کل بازی یک تهدید محسوب می‌شد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: