کد خبر: ۴۹۳۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

هواداران الاهلی عربستان بی‌صبرانه منتظر آغاز هفته سوم لیگ و دیدن تیمی متفاوت با برانکو هستند.

به گزارش شفاف، و به نقل از DMC، برانکو در تابستان هدایت الاهلی عربستان را برعهده گرفت. او در نخستین گام با الاهلی ناکام بود چرا که در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر الهلال تن به شکست داد و از صعود به دور بعد بازماند. الاهلی فصل جدید لیگ عربستان را هم ناامید کننده آغاز کرد و در خانه برابر العداله با تساوی یک بر یک متوقف شد تا اعتراض‌ها و انتقاد‌ها به برانکو خیلی زود شروع شود و بسیاری خواستار اخراج او شوند.

الاهلی در هفته دوم لیگ عربستان هم به سختی توانست در برابر الاتفاق به پیروزی برسد. نکته امیدوار کننده برای هواداران این تیم بازگشت عمر السومه به ترکیب اصلی بود تا جایی که برانکو برخلاف آنچه که پیش بینی می‌شد از اختلاف با این مهاجم سوریه‌ای دست برداشت و او را در ترکیب اصلی به میدان فرستاد که اتفاقا گلزنی هم کرد.

احتمال جدی اخراج برانکو در هفته سوم لیگ عربستان!

هواداران الاهلی از عملکرد تیم راضی نبودند و از مدیران باشگاه خواستند که خرید‌های جدیدی داشته باشد. باشگاه الاهلی در روز‌های پایانی فصل نقل و انتقالات سه خرید جدید داشت. آن‌ها لیما برزیلی، یوسف البلایلی الجزایری و محمد المجحد بازیکن تیم ملی فوتبال عربستان را جذب کردند.

DMC نوشت که دیدار برابر الوحده در هفته سوم لیگ عربستان بهترین فرصت به برانکو است تا تیمی متفاوت را به میدان بفرستد. این سایت عربستانی با تیتر" آقای برانکو برابر الوحده چه خواهید کرد؟ " تاکید کرد که انتظار هواداران الاهلی از دیدار برابر الوحده بسیار بالا است تا جایی که آن‌ها از برانکو می‌خواهند که تیم را با بهترین ترکیب به میدان بفرستد و بهترین نمایش خود را به اجرا درآورد. رسانه‌های عربستانی پیش از این تاکید کردند که این بازی برای برانکو بازی مرگ و زندگی است و اگر تیم او به پیروزی نرسد و یا بد بازی کند به احتمال خیلی زیاد اخراج خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار