کد خبر: ۴۹۳۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶

دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو رو.آ در دو حادثه جداگانه در آتش سوختند.

به گزارش شفاف، ساعت 16:09 روز گذشته آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره)، ورودی بزرگراه حکیم به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 55 را به محل حادثه اعزام کرد.

علیرضا آقا ملک؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری پژو روآ پارک شده در کنار بزرگراه به علت نامعلوم از قسمت موتور دچار آتش‌سوزی شده که آتش‌نشانان به سرعت پس از رسیدن به محل حادثه با استفاده از لوله‌های آبدهی، شعله‌های آتش را مهار و خاموش کردند.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از مهار شعله‌های آتش، ایمن‌سازی و سرد کردن قطعات فلزی داغ موتور خودرو از بروز شعله‌وری مجدد جلوگیری کردند.

در حادثه دیگری که ساعت 6:45 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد، آتش‌نشانان ایستگاه 59 به محل حادثه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، بعد ازخیابان شیرازی اعزام شدند.

به گفته حسن ساعدی؛ فرمانده ایستگاه 59 آتش‌نشانی تهران در این حادثه نیز یک دستگاه خودروی سواری پراید داخل خیابان فرعی و محوطه فضای سبز دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود.

وی افزود: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی، با استفاده از یک رشته لوله آبدهی به سرعت به مقابله با شعله‌های آتش در این خودرو پرداختند.

ساعدی تصریح کرد: این حادثه آسیب جانی نداشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: