کد خبر: ۴۹۳۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹

سرمربی منچسترسیتی با وجود شکست برابر نوریچ از بازیکنانش حمایت کرد و ابراز امیدواری کردن شاگردانش این شکست را در ادامه جبران کنند.

به گزارش شفاف و به نقل از دیلی میل، در ادامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها منچسترسیتی برابر نوریچ اولین شکست فصل خود را متحمل شد و ۳ بر ۲ شکست خورد. 

به این ترتیب بعد از ۵ هفته از لیگ برتر، شاگردان گواردیولا ۵ امتیاز از صدر فاصله گرفتند.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی بعد از این دیدار گفت: یک تبریک ویژه می‌خواهیم به بازیکنان و کادر نوریچ داشته باشم. در این دیدار نوریچ موقعیت‌های زیادی نداشت ولی توانست به خوبی از موقعیت‌های گل خود استفاده کند و ما را شکست دهد. باید از این باخت درس بگیریم و در آینده از آن استفاده کنیم. نوریچ تیمی خوبی است و فصل قبل بهترین تیم لیگ دسته یک بود و ما از کیفیت بالای تیم حریف آگاهی داشتیم. در این دیدار نیز موقعیت‌هایی برای به تساوی کشاندن بازی داشتیم که از دست رفت. در هر صورت باید باخت را پذیرفت.

او در ادامه با حمایت از بازیکنان تیمش گفت: بازیکنان من در این دیدار اشتباهاتی داشتند ولی بعضی وقت‌ها ما فراموش کنیم این بازیکنان هم آدم هستند و ممکن است اشتباه کنند. من بازیکنانم را درک می‌کنم و بعد از بازی هم از همه آنها تشکر کردم. فوتبال بازی سریعی است و هر لحظه می‌تواند یک اتفاق رقم بزند و به همین خاطر من از بازیکنانم ناراضی نیستم. یک درصد هم به بازیکنانم شک ندارم. تازه ابتدای راه است و فاصله زیادی تا پایان رقابت‌ها باقی مانده است.

منچسترسیتی باید در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا در خانه شاختاردونتسک اوکراین به میدان برود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: