کد خبر: ۴۹۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۶

اونای امری بابت از دست رفتن فرصت پیروزی در خانه تیم فوتبال واتفورد متأسف است.

به گزارش شفاف، اونای امری پس از تساوی 2 - 2 تیمش در خانه واتفورد در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بابت از دست دادن برتری دو گله توپچی‌ها ابراز تأسف کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اظهار داشت: آنها ما را تحت فشار گذاشتند. واتفورد سال قبل هم مثل امروز بازی کرد. در نیمه اول پیش افتادیم و می‌دانستیم به گل سوم نیاز داریم. آنها با توجه به طرفداران‌شان، ظرفیت بازگشت به بازی را داشتند و این همان اتفاقی است که رخ داد. در نیمه دوم نمی‌توانستیم از زیر فشار رقیب خلاص شویم. واتفورد تیمی فیزیکی و بسیار قوی است. رقیب ما را تحت فشار گذاشت تا اشتباه کنیم و بر مبنای اشتباهات ما بازی می‌کرد.

امری خاطر نشان کرد: آنها توانستند برنده نیمه دوم شوند و به طور خلاصه می‌توانم بگویم  این یک امتیاز خوب نیست. ما باید به تلاش‌مان ادامه بدهیم. متأسفانه حتی زمانی که سعی کردیم رو به بازی مستقیم بیاوریم، باز هم توپ را از دست دادیم. 

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه حریف از نظر جسمانی از ما قوی‌تر بود، تلاش کردیم خطوط را در هم بشکنیم و مثل صحنه گل اول، توپ را به اوزیل برسانیم. ما ترکیب جوانی در اختیار داریم و در تلاش هستیم تا پیشرفت کنیم. این بازیکنان از مسابقاتی مثل جدال امروز درس خواهند گرفت. می‌توانیم از این اشتباهات درس بگیریم و رشد کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: