کد خبر: ۴۹۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱

این مسابقه به میزبانی استقلال می‌باشد که در این مسابقه سهیمه ۵۰ درصدی به تماشاگران هر تیم اختصاص یافته است این در حالی است که پیش از این و طبق ادعای مدیران سازمان لیگ ، قانون ۹۰ به ۱۰ در مورد تماشاگران تیم‌های میزبان و مهمان اعمال می‌شود.

تغییر ساعت دربی ۹۰ پایتخت؛ دقایقی پیش توسط مقامی غیر فوتبالی اعلام شد تا ادعای مسوولان سازمان لیگ درباره اجرای قانون 90-10 هم توسط این مرجع امنیتی وتو شود.

به گزارش شفاف، طبق آخرین تصمیم گیری، برخلاف اعلام های قبلی فتاحی سهمیه ۵۰ درصدی به تماشاگران دو تیم اختصاص یافت و بازی هم راس ساعت چهار بعدازظهر آغاز خواهد شد. معاون امنیتی ـ. انتظامی استانداری تهران از تغییر ساعت بازی دربی به ۱۶ و اختصاص سهمیه ۵۰ درصدی به تماشاگران دو تیم خبر داد.

به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در مورد نودمین دربی اظهار داشت: زمان بازی استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۴۵: ۱۸ به ۱۶ تغییر یافت. وی در مورد زمان برگزاری بازی بیان کرد: شهرآورد نود دو تیم استقلال و پرسپولیس یکشنبه ۳۱ شهریور برگزار می‌شود.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقه به میزبانی استقلال می‌باشد که در این مسابقه سهیمه ۵۰ درصدی به تماشاگران هر تیم اختصاص یافته است این در حالی است که پیش از این قانون ۹۰ به ۱۰ در مور تماشاگران تیم‌های میزبان و مهمان اعمال می‌شد.

زمان دربی۹۰ تهران تغییر کرد؛ قانون۵۰-۵۰ اجرا می‌شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار