کد خبر: ۴۹۳۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹

رئیس و اعضای ستاد انتخابات جبهه پیشرفت رفاه و عدالت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۶ مهر ماه تعیین می‌شود.

با جدیت و توانمندی لازم در انتخابات مجلس وارد خواهیم شدمحمد جواد محمدی نوری دبیر اول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت در گفت و گویی، با اشاره به اینکه نام این جبهه ائتلافی به عنوان یکی از چهار جبهه رسمی و فعال سیاسی از سوی وزارت کشور اعلام شد تاکید کرد: با جدیت و توانمندی لازم در انتخابات مجلس وارد خواهیم شد و قطعا در بسیاری از استانها کاندیدای انتخاباتی همسو با جبهه را معرفی خواهیم کرد.

محمدی نوری گفت: دیروز دوازدهمین جلسه شورای مرکزی جبهه با حضور دبیران کل احزاب عضو جبهه و به ریاست سید شهاب الدین صدر برگزار شد و با توجه به آخرین گزارشات در خصوص انتخابات آینده مجلس تصمیم بر آن شد تا رئیس و اعضای ستاد انتخابات جبهه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۶ مهر تعیین و معرفی شوند.

دبیر اول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت با تاکید بر این نکته که شورای موقت ستاد از ۶ ماه پیش کار انتخاباتی و تعیین مصادیق و معیارهای ورود افراد را مورد بررسی قرار داده بود از همت و جدیت این جبهه برای حضوری موثر در انتخابات خبر داد.

محمدی نوری همچنین به احتمال ائتلاف جبهه در برخی شهرهای کلان با گروه های دیگر درصورت پذیرش آنان با سیاستهای جبهه خبرداد ولی تاکید کرد حتما در بسیاری شهرها کاندیدای واحد خواهیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: