کد خبر: ۴۹۴۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به داشتن برخی ویژگی‌های اخلاقی نادرست و لزوم تصحیح برخی از رفتارهایش اعتراف کرد.

به گزارش شفاف، نیمار در فصول اخیر دوران بازیگری‌اش از برخی مشکلات طولانی مدت رنج می‌برد، مشکلاتی که او را از نظر روانی تحت فشار سنگینی قرار داد. خیلی‌ها او را به خاطر واکنش‌‌های تند و پرخاشگرانه‌اش به اتفاقاتی که به ضررش رقم خورده می‌‌شناسند که شاید بارزترین نمونه آن درگیری‌اش با هوادار تیم فوتبال رن پس از فینال جام حذفی فرانسه در فصل گذشته یا توهین به داور بازی پاری‌سن‌ژرمن مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان بود که بابت هر دو مورد، محرومیت‌هایی برای این بازیکن برزیلی در نظر گرفته شد.

نیمار اکنون اعتراف کرده است که از نظر رفتار ضعف‌هایی دارد از جمله اینکه وقتی عصبانی می‌شود، کنترلش را از دست می‌دهد و اینکه باید بیشتر از این روی کنترل خشم خود کار کند.

نیمار به نشریه میرر گفت: من آدم پرحرفی نیستم، بلکه بسیار درون‌گرا هستم و احساساتم را درون خودم نگه می‌دارم اما وقتی بعضی چیزها از یک حدی عبور می‌کند، دیگر عصبانی و منفجر می‌شوم. دیگر نمی‌توانم به شیوه‌ای مناسب با اطرافیانم ارتباط برقرار کنم و الان هم دارم تلاش می‌کنم که این نقطه ضعفم را برطرف کنم. هر زمان که مجبور باشم با یکی مکالمه‌ای داشته باشم، سعی می‌کنم که با صحبت کردن آن را حل کنم و فکر می‌کنم که این به نفع خودم است. به نظر من وقتی که شما از نظر روانی سالم باشید، اتفاقات خوبی هم برای‌تان رخ می‌دهد و احتمال اینکه کارهای‌تان را درست انجام دهید، بیشتر می‌شود اما اگر از نظر روانی خیلی روبراه نباشید، اوضاع و اتفاقات هم آنطور که انتظار دارید برای‌تان ختم به خیر نمی‌شود. بعضی وقت‌ها این کار سخت می‌شود چون همیشه باید بی‌عیب‌و‌نقص باشید و برای آدمیزاد انجام چنین کاری غیرممکن است.

نیمار افزود: من چندین بار در زندگی‌ام مرتکب اشتباه شده‌ام و احیای اعتماد به نفس از دست داده‌ام، بهای سنگینی داشت. با این حال فکر می‌کنم آدمیزاد اشتباه می‌‌کند. این بخشی از زندگی است و با ارتکاب همین اشتباهات است که شما بزرگ می‌شوید و درس می‌گیرید. والدین من، خواهرم، خانواده‌ام و دوستانم؛ من به خاطر آنها فوتبال بازی و هرروز تمرین می‌کنم، چون می‌دانم که آنها همیشه طرف من هستند. آنها کسانی هستند که به من وقتی هیچ چیزی نداشتم، کمک کردند و انگیزه دادند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: