کد خبر: ۴۹۴۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶

نخستین آلبوم سرود دانش‌آموزان انجمن‌اسلامی با بهره‌گیری از مضامین دانش‌آموزی و انقلابی منتشر شد و مضامینی مانند احترام به آموزگار، کتابخوانی، نقش دانش‌آموزان در گام دوم انقلاب اسلامی و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی از جمله محورهای مفهومی این آلبوم است.

به گزارش شفاف، آلبوم سرود طلایه‌داران که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور تولید شده است در 9 قطعه با اشعاری از میلاد عرفان‌پور، محمدجواد الهی‌پور، وحید خزایی و ... تولید شده است، آهنگسازی قطعات این آلبوم نیز به‌عهده احسان جوادی، داود نعمتی و مجتبی جوادی بوده است.

مسعود شاکر که مسئولیت تهیه این آلبوم را به‌عهده دارد درباره آن گفت: تلاش کردیم مضامین دینی، دانش‌آموزی و تشکیلاتی‌مان را به زبان هنر بیان و عرضه کنیم؛ چراکه تأثیر‌گذاری آثار هنری بسیار بیشتر از زبان آموزشی ساده است.

وی ادامه داد: مضامینی مانند احترام به آموزگار، کتابخوانی، نقش دانش‌آموزان در گام دوم انقلاب اسلامی، 40 سالگی انقلاب اسلامی از جمله محورهای مفهومی این آلبوم است؛ ضمن آنکه برخی محورهای تشکیلاتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان نظیر آیه سال نیز در این آلبوم گنجانده شده است.

شاکر درباره اعضای این گروه افزود: از سال گذشته با مشارکت بیش از 40 نفر از دانش‌آموزان متوسطه اول عضو انجمن اسلامی فعالیت برای سرود را آغاز کردیم که به مرور به یک گروه 30 نفره رسیدیم و از دهه فجر 97 اجرای سرودهای تولیدی گروه طلایه‌داران را به‌صورت رسمی آغاز کردیم؛ تعدادی از تولیدات ما در حال تصویر‌سازی و تبدیل به نماهنگ شده است که طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته این نماهنگ‌ها روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار