کد خبر: ۴۹۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸

وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش بسیار ضروری است،گفت: اراده و انگیزه قوی برای همکاری مشترک میان آموزش‌وپرورش و حوزه‌های علمیه وجود دارد.

به گزارش شفاف، محسن حاجی میرزایی ظهر امروز در دومین جلسه ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش‌وپرورش که در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد،اظهار داشت:اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش بسیار ضروری است.

وی افزود: اجرای صحیح این سند در حیات آینده جامعه بسیار مؤثر است که باید تلاش لازم صورت گیرد تا این طرح مهم اجرایی شود، بسیاری از طرح‌ها در کشور در ایده متوقف شد و به نتیجه نرسید به همین دلیل باید از این تجربه عبرت گرفت و به دنبال برنامه‌های اثربخش بود.

وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: جامعه‌ای که در برابر تغییرات از آرمان‌های خود دفاع کند توسعه‌یافته است و برای رسیدن به چنین جامعه‌ای باید به دنبال توانمند کردن اعضا و نسل‌های آینده باشیم.

حاجی میرزایی با اشاره به لزوم همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش‌وپرورش بیان کرد: اراده و انگیزه قوی برای همکاری مشترک میان آموزش‌وپرورش و حوزه‌های علمیه وجود دارد.

وی احیای تمدن عظیم اسلامی را مورد تأکید قرارداد و بیان کرد: تبدیل ایران به الگوی پیشرفت، تحقق عدالت، محرومیت‌زدایی، فقرزدایی و رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی مسیری جز آموزش‌وپرورش ندارد.

وزیر آموزش‌وپرورش تحول در نیروی انسانی را اصلی‌ترین کار تحول در جامعه برشمرد و خاطرنشان کرد: افزایش ظرفیت ملی لازمه قدرت ملی است و نقش آموزش‌وپرورش در این زمینه بسیار مهم و باارزش است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: