کد خبر: ۴۹۴۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

یک کیلومتر از خط شش مترو تهران با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

به گزارش شفاف، ظهر امروز ایستگاه امام حسین در خط شش مترو تهران به طول یک کیلومتر با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر، حجت‌الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و تعدادی دیگر از اعضای شورای شهر و مدیران شهری افتتاح شد.

پیروز حناچی در ادامه این مراسم با حضور در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه طبق قولی که به مردم تهران داده بودیم هر ماه یک ایستگاه از مترو راه‌اندازی خواهد شد، اظهار کرد: امروز با راه‌اندازی ایستگاه امام حسین (ع) اقدامات مؤثری در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه امروز 14 دستگاه هواساز نیز به بهره‌برداری رسید، ادامه داد: به زودی ایستگاه‌های جدیدی راه‌اندازی خواهد شد این در حالی است که با آغاز سال تحصیلی سرفاصله حرکت قطارها در خطوط یک، دو، چهار، شش و هفت کاهش یافته است.

شهردار تهران در پاسخ به پرسشی درباره درخواست استاندار تهران مبنی بر واگذاری مجموعه‌های بهاران به بهزیستی، تصریح کرد: شهرداری در اجرای این مسئله آمادگی دارد و شورای شهر نیز موافق است. همه باید دست به دست هم دهیم تا اقدامات موثر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام گیرد.

وی همچنین درباره رد شدن طرح ترافیک توسط پلیس نیز، گفت: این موضوع به تصمیم در شورای عالی ترافیک که 6 دستگاه در آن حضور دارند داشته و پس از آن نتیجه قطعی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار