کد خبر: ۴۹۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

فراخوان و ضوابط شرکت در دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با شش محور موضوعی منتشر شد.

دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب فراخوان دادبه گزارش شفاف، حوزه هنری انقلاب اسلامی به منظور پاسداشت و ارتقای دستاورد‌های شعر و داستان انقلاب و کشف استعداد‌های برتر، دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب را برگزار می‌کند.

این رویداد موضوعاتی مانند عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی، رفعت ملی، اخلاق و معارف دین، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت در بخش شعر و مسائل و رویداد‌های سال‌های قبل از انقلاب و روز‌های پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاورد‌های انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی و مقاومت در بخش داستان را دنبال می‌کند.

همچنین شعر سنتی (مجموعه یا تک اثر)، نو و نیمایی (مجموعه یا تک اثر) و شعر کودک و نوجوان (مجموعه یا تک اثر) قالب‌های شعری و رمان (بزرگسال و کودک و نوجوان) و داستان کوتاه (بزرگسال و کودک و نوجوان) قالب‌های داستانی هستند که شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را متناسب با آن به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب ۳۰ بهمن ماه امسال اعلام شده است و سایر مقررات و جزییات فراخوان نیز در سایت www.artfest.ir قرار دارد.

این جشنواره به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار