کد خبر: ۴۹۴۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶

در این گزارش بازیگرانی را که این روز‌ها با دو فیلم در سینما‌ها حضور دارند، معرفی می‌کنیم.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویربه گزارش شفاف، با نگاهی به لیست فیلم‌های در حال اکران، آثاری در ژانر و موضوع‌های مختلف را می‌بینیم که بازیگران شناخته شده از زن و مرد در آن‌ها بازی می‌کنند؛ برخی بازیگران هم در دو فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

هادی حجازی‌فر با دو فیلم ملتهب «شاه کش» و «ماجرای نیمروز: ردّ خون» بر پرده سینماها می‌درخشد.

حجازی فر در این دو فیلم نقشی خاص و سخت را ایفا کرده است و خشونتی خاص در شخصیت پردازی او می‌بینیم.

بازی این بازیگر طی سال‌های اخیر مورد توجه سینمادوستان و منتقدان قرار گرفته و او اولویت‌های انتخاب سازندگان یک اثر سینمایی است.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویر

او واکنش‌های تند و بازی‌های حساب شده را در رفتار‌ شخصیت‌هایی که بازی می‌کند، به خوبی نشان می دهد. حجازی فر سعی کرده انتخاب‌های درستی داشته باشد و قدم‌های رو به جلویی بردارد.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویر

جواد عزتی دیگر بازیگری است که این روزها در فیلم‌های «ماجرای نیمروز: ردّ خون» و «پیلوت» با دو نقش متفاوت حضور دارد.

عزتی بازیگر طناز سال‌های اخیر سینماست که روز به روز بر محبوبیتش اضافه می‌شود و نشان داده از عهده نقش‌های جدی و طنز بر می‌آید و قابلیت جلب نظر مخاطبان را دارد.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویر

امیر آقایی هم در فیلم‌های «روسی» و «مردی بدون سایه» نقش مختلفی را بازی می‌کند.

امیر آقایی توانایی بالایی در ایفای نقش‌های مکمل دارد و معمولاً از سوی سازندگان فیلم برای مکمل‌ها انتخاب می‌شود؛ البته که توانایی و فیزیک بدنی این بازیگر برای ایفای نقش‌های اصلی و مختلف بر هیچکس پوشیده نیست. با گذری بر کارنامه او می‌توان بر این حرف صحه گذاشت.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویر

فرهاد اصلانی هم فیلم‌های «مردی بدون سایه» و «آبی به رنگ آسمان» را در سینما‌ها دارد؛ البته او در فیلم دوم، صداپیشگی انجام می‌دهد.

فرهاد اصلانی یکی از توانمند‌ترین بازیگران سال‌های سال سینماست. او ثابت کرده از طنز تا جدی و نقش‌های درون گرا و برون گرا را به خوبی و به راحتی بازی می‌کند و بین مخاطبان و سینماگران محبوبیت خاصی دارد.

کدام بازیگران با دو فیلم بر پرده سینما می‌درخشند؟ + تصاویر

علی مصفا با فیلم‌های «چاقی» و «مردی بدون سایه» مهمان نگاه مخاطبان شده است. او در اکثر فیلم هایش شخصیتی آرام و بدون واکنش‌های تند و پرخاشگرانه را بازی می کند و خیلی خوب و قابل درک از پس ایفای آنها برآمده و توانسته سال‌ها جزو انتخاب‌های اول تولیدکنندگان آثار سینمایی باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار