کد خبر: ۴۹۴۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از کشف ۵۰ دستگاه تلویزیون قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

کشف کامیون حامل تلویزیون‌های قاچاق در محدوده محله شهدابه گزارش شفاف، سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا  اظهار داشت: نیمه شب گذشته ماموران انتظامی کلانتری ۱۱۰ شهدا، هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری به یک کامیون پارک شده در خیابان گیلکی که ۵ مرد در حال تخلیه بار از داخل کامیون بودند مشکوک شدند.

کلانتر محله شهدا عنوان کرد: ماموران پس از مشاهده کامیون برای بررسی موضوع به خودرو موصوف نزدیک و به تحقیقات اولیه پرداختند که هیچ یک از افرادی که در حال تخلیه بار بودند، پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی‌دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از این کامیون دریافتند که محموله شامل ۵۰ دستگاه تلویزیون در مارک‌ها و اینچ‌های مختلف است تصریح کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که این محموله فاقد فاکتور و مجوز‌های گمرکی است.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های انجام شده به قاچاق کالا و خرید آن‌ها بدون مجوز گمرکی از استان‌های جنوبی کشور اعتراف کردند گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های کشف شده را ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

به گفته سرهنگ حیدری در این خصوص ۵ متهم دستگیر و به همراه اموال کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: