کد خبر: ۴۹۴۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

رئیس پلیس کشور از آمادگی برای حضور ۳۰ هزار نیروی پلیس در مرزهای چهارگانه خروجی زائران اربعین خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایپاس 2019 (نمایشگاه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی) در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه ایپاس با همت بنیاد تعاون ناجا از حضور نمایندگان 21 کشور خارجی در نمایشگاه مذکور خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی سعی کرده با تجهیزات روز به انجام ماموریت خود بپردازد، تصریح کرد: پلیس به سمت هوشمندسازی می‌رود و امیدواریم تا 3 سال آینده در زمینه هوشمندسازی به حد کمال برسیم.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 90 درصد تجهیزات همکاران در ناجا داخلی است. در هفته ناجا سعی داریم از تجهیزات جدید روز رونمایی کنیم.

رئیس پلیس کشور همچنین از آمادگی 30 هزار نیروی پلیس برای حضور در مرزهای چهارگانه خروجی زائران اربعین خبر داد و گفت: به دلیل تراکم و مراجعه زیاد زائران گذرنامه موقتی زیارتی به تأیید مسئولان مربوطه وزارت کشور، امور خارجه و وزارت کشور عراق رسید و با صدور این گذرنامه‌ها در پی این هستیم زائران در موعد مقرر به سفر خود برسند. البته در وهله نخست سعی داریم گذرنامه‌ها را تحویل زائران بدهیم و در صورت نیاز از گذرنامه‌های زیارتی استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: