کد خبر: ۴۹۴۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

بیش از ۲۰ هزار نوشت افزار به همت گروه جهادی شمس و موسسه خیریه شمیم مهر سبحان (شمس) در قالب نذر فرهنگی در مناطق محروم ۲۰ استان کشور بصورت رایگان توزیع شد.

به گزارش شفاف، محمد نوری زاده در این زمینه اظهار کرد: موسسه خیریه شمس در راستای ترویج نذر فرهنگی با مساعدت و حمایت شرکت اشکان تجارت آرام و گروه جهادی شمس، «طرح نذر فرهنگی» شمیم مهر را در قالب توزیع بسته‌هاى لوازم التحریر رایگان برای دانش آموزان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت بیست استان کشور اجرا کرد.

وی گفت: برنامه این موسسه توزیع 20 هزار بسته لواز التحریر در مناطق محروم 20 استان کشور با همکاری سازمان بهزیستی کشور، معاونت بانوان و خانواده استانداری، سپاه حضرت محمدرسول الله، کمیته امداد، آموزش و پروش و سایر نهاد‌های نظارتى، حمایتی و آموزشی بوده که در این راستا بیش از 3 هزار بسته به دانش آموزان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت تهران و شهرستان‌هاى استان تهران تقدیم شد.

وی خاطرنشان کرد: مناطق محروم شهری و روستایی استان‌های از جمله آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان و مازندران تحت پوشش طرح شمیم مهر این موسسه در راستای تامین لوازم التحریر رایگان قرار گرفتند.

نوری گفت: بعد از اتمام طرح شمیم مهر، تاسیس مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست، توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در 8 استان کشور و برنامه‌هایی در راستای محرومیت زدایی را در دستور کار داریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار