کد خبر: ۴۹۴۳۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵

با حکم رئیس هیئت مدیره‌ موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی، بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد.

بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شدبه گزارش شفاف، بهزاد صدیقی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر ایران که دبیری نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی را بر عهده داشت با حکم حمیده بانوعنقا رئیس هیئت مدیره‌ موسسه‌ فرهنگی هنری استاد اکبر رادی و رئیس شورای سیاست گذاری دومین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی به عنوان دبیر این رخداد فرهنگی هنری منصوب شد.

به گزارش شفاف، متن حکم انتصاب بهزاد صدیقی به این شرح است:

به نام خداوند قلم و زیبایی

هنرمند گرامی

جناب آقای بهزاد صدیقی

با توجه به تجربه‌ گرانسنگ جناب عالی در دبیری نخستین دوره‌ جشنواره تئاتر اکبر رادی و نظر به تجربیات ارزش مندتان در حوزه‌ مدیریت فرهنگی هنری و دبیری جشن‌های تئاتری و همچنین تلاش‌های بی دریغ تان برای اعتلای تئاتر و نمایش نامه نویسی، بدین وسیله آن جناب را به عنوان دبیر دومین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی منصوب و معرفی می‌کنم. بدون تردید حضور ارزشمندتان در این رویداد ملی فرهنگی تأثیرگذار و افتخارآفرین خواهدبود.

با قدردانی از کوشش‌های بی شائبه و همیشگی جناب عالی در بنیاد اکبر رادی و نیز سپاس برای پذیرش این مسئولیت خطیر، موفقیت جناب عالی را در هرچه باشکوه‌تر برگزارکردن این دوره‌ جشنواره آرزومندم و از خداوند یکتا برای آن جناب سرافرازی پیوسته خواهانم.

حمیده بانو عنقا

رئیس هیئت مدیره‌ موسسه‌ فرهنگی هنری استاد اکبر رادی

و رئیس شورای سیاست گذاری دومین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی

دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهاد‌هایی همچون شهرداری تهران، شورای اسلامی شهر تهران، خانه تئاتر، خانه هنرمندان ایران، منطقه فرهنگی هنری شش و فرهنگسرای سرو، مرکز هنر‌های نمایشی رادیو (رادیو نمایش) از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار