کد خبر: ۴۹۴۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: ۷۰ درصد سرقت خودروها مربوط به خودروی پراید و از این رقم ۹۰ درصد مربوط به خودروهای مدل ۸۶ به پایین است.

به گزارش شفاف، سردار محسن حسن‌خانی صبح امروز در گردهمایی بزرگ کارآگاهان سراسر کشور اظهار کرد: با توجه به افزایش جرایم و مولفه‌های تاثیرگذار بر جرم و ثابت ماندن مقدورات پلیسی، باید با روشهای جدید پاسخ مردم را بدهیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه این پلیس بیشترین ارتباط را با مردم دارد، گفت: کارکنان پلیس آگاهی بدون توقع، با پرکاری به صورت جهادی کار می‌کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: به دنبال برون‌سپاری بخشی از کارهایی هستیم که به پلیس آگاهی سپرده شده است البته این بدان معناست که از ظرفیت کارآگاهان بازنشسته استفاده کنیم، ما بهترین کارآگاهان جنایی را داریم که در مشاغل دیگری مشغولند.

وی تصریح کرد: امروز اگر سرقت یا تصادف روی دهد، همه به نیروی انتظامی نگاه می‌کنند اما ما به عنوان نیروی انتظامی باید در حوزه‌های مختلف دیگران را که مسئولیت دارند، پای کار بیاوریم.

حسن‌خانی با بیان اینکه 70 درصد سرقت خودروها مربوط به خودروی پراید است، متذکر شد: از این رقم 90 درصد مربوط به خودروهای مدل 86 به پایین است، خودروسازها در این موضوع چه کرده‌اند؟ چرا باید خودروها ایمنی لازم را از لحاظ موضوع سرقت نداشته باشند، در حوزه تصادفات که نمی‌توانند جواب دهند، چرا نباید سازمان استاندارد، استانداردهایی را برای این موضوع تعریف کند.

رئیس پلیس آگاهی یادآور شد: مبارزه با سرقت باید اولویت در همه ارکان نیروی انتظامی باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار