کد خبر: ۴۹۴۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

وزیر امور خارجه کشورمان دوشنبه آینده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گزارشی از نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نمایندگان ارائه خواهد کرد.

ظریف و صالحى دوشنبه به مجلس مى روندبه گزارش شفاف،محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دوشنبه آینده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گزارشی از نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نمایندگان ارائه می‌کند.

براساس دستور هفتگی کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس قرار است روز دوشنبه طرح تشکیل سازمان پدافند غیر عامل را در این کمیسیون بررسی کنند. همچنین آخرین اخبار و تحولات در نشست مشترک با فرمانده ارتش جمهوری اسلامی در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رییس سازمان انرژی اتمی به کمیسیون آموزش می‌رود

علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی برای ارائه گزارشی از وضعیت تحقیق و توسعه در صنعت هسته‌ای کشور دوشنبه آینده به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌رود.

همچنین قرار است طرح الزام دولت به حمایت همه جانبه از افراد و موسسات ایرانی که از اقدامات آمریکا متضرر شده اند، در این کمیسیون بررسی شود.

وزیران علوم و آموزش و پرورش نیز سه شنبه هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان به این کمیسیون می‌روند.

وزیران صنعت و کار به کمیسیون صنایع می‌روند

وزیر صنعت، معدن و تجارت دوشنبه آینده و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی سه شنبه آینده به کمیسیون صنایع می‌روند.

همچنین ضرورت انجام تحقیق و تفحض از عدم شفافیت مالی، علل آتش سوزی‌های اخیر و کاهش تولید در واحد‌های مختلف پتروشیمی آبادان از سال ۹۰ تاکنون، سه شنبه آینده در این کمیسیون بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار