کد خبر: ۴۹۴۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران در دیدار با رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین بر نگاه ویژه مدیریت شهری به خدمات این حوزه اظهار داشت: از نگاه ما معلول یک فرد با حقوق شهروندی کامل است.

به گزارش شفاف، حمید علی صمیمی، رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان طی نشستی با مجید رباطی، سرپرست این سازمان دیدار و در خصوص خدمات ارایه شده به این قشر و مشکلات فرارو گفت‌وگو کرد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان ضمن قدردانی از حمایت‌های سازمان ورزش شهرداری تهران از ورزش جانبازان و معلولان ، اظهار کرد: حضور آسان این قشر در عرصه‌های اجتماعی به ویژه فضای ورزشی موجب افزایش امید به زندگی و توانمندی ایشان و کاهش اضطراب و استرس می‌شود.

صمیمی افزود: در سال‌های گذشته تصمیماتی اتخاذ شد تا در هر پهنه یک مجموعه خاص جانبازان و معلولان داشته باشیم اما اقدام نیک سازمان ورزش در جهت مناسب سازی اماکن ورزشی تابعه شهرداری برای استفاده کم توانان جسمی گامی فراتر از انتظار است و جای تقدیر دارد. باید بدانیم معلول، بیمار نیست و باید بتواند همچون سایر افراد از تمام امکانات بهره ببرد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران پس از ارائه گزارش عملکرد سازمان ورزش در خصوص برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های ورزشی ویژه معلولان و جانبازان و نیز برگزاری فعالیت‌های رقابتی ویژه این قشر، گفت: نگاه ما به معلولان نگاه به یک فرد با حقوق شهروندی کامل است.

وی گفت: حناچی از ابتدای انتصاب بنده به عنوان سرپرست سازمان ورزش همواره چند موضوع از جمله ورزش جانبازان و معلولان را به صورت مستمر پیگیری می‌کنند. عنایت و توجه ویژه ایشان به این قشر معظم و سخت گیری‌های وی در حوزه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری ارائه شده به جانبازان و معلولان، موجب شد کارها در باب خدمت رسانی به ورزش کاران جانباز و معلول به سرعت پیش برود.

در این نشست معاون برنامه ریزی و توسعه، معاونان ورزش آقایان و بانوان، نماینده تام الاختیار ریاست سازمان ورزش در امور مربوط به اماکن ورزشی و فنی و مهندسی و HSE ، مدیر حراست، مسئول امور ایثارگران، سرپرست مدیریت امور مشترک فنی و اجرایی معاونت ورزش آقایان، مشاور حقوقی سازمان ورزش شهرداری نیز حضور داشتند و به بیان مطالبی در حوزه کاری خود پرداختند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: