کد خبر: ۴۹۴۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا بابیان اینکه با راه‌ افتادن موج اربعین تمام مسائل آرام می‌شود گفت: مردم عراق، اربعینی و امام حسینی هستند و خودشان می‌دانند چگونه از زائران پذیرایی و فضا را مدیریت کنند.

به گزارش شفاف، سردار محسن فتحی‌زاده صبح امروز در حاشیه هشتمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرزهای شلمچه، چذابه و مهران هیچگونه مشکلی برای تردد زائران ندارند، اظهار کرد: سال گذشته تجربه عبور 189 هزار زائر در یک شبانه‌روز را از مرز مهران داشتیم و این آمادگی وجود دارد که اکنون تا 150 هزار زائر از این مرز عبور کنند، در صورت تعداد حضور بیشتر زوار نیز مدیریت صورت می‌گیرد.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا تصریح کرد: از طرف کشور ایران مشکلی برای بازگشایی مرز خسروی وجود ندارد و طرف عراقی باید برای این کار آماده باشد.

فتحی‌زاده درباره تحولات چند روز اخیر در کشور عراق و تأمین امنیت زوار اربعین نیز گفت: با راه‌افتادن موج اربعین تمام مسائل آرام می‌شود، مردم عراق مردمی اربعینی و امام حسینی هستند و می‌دانند از زائران چگونه پذیرایی و فضا را مدیریت کنند. البته پلیس و مسئولان عراقی مراقبت‌های لازم را برای تامین امنیت زائران انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار