کد خبر: ۴۹۴۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه خلیج فارس متعلق به همه همسایگان است، گفت: ما با همکاری و همدلی همین همسایگان می توانیم امنیت را در خلیج فارس برقرار کنیم.

به گزارش شفاف، سردار علیرضا تنگسیری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به رونمایی از شناورهای دریایی تندرو با سرعت ۹۰ نات، افزود: با توجه به حضور جوانان نخبه و توان و دانش دفاعی بالا در آینده نزدیک توانایی تولید شناورهای تندرو با سرعت ۱۰۰ نات را خواهیم داشت.

 وی با بیان اینکه دشمن هیچ‌گاه از ما راضی نخواهد بود، افزود: پیشرفت امروز خود در صنعت دفاعی را مدیون جوانان دانشمند و متخصص و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه داشتن آمادگی در همه زمینه‌ها تنها راه مقابله با دشمن است، تصریح کرد: وجود همین آمادگی در منطقه خلیج فارس ضامن برقراری امنیت و ثبات خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه خلیج فارس تنها متعلق به همسایگان آن است، گفت: می توانیم با همکاری همه همسایگان امنیت را در این منطقه برقرار کنیم و حضور بیگانگان در این منطقه تنها برای رسیدن به منافع خود است نه برقراری امنیت.

سردار تنگسیری ادامه داد: بیگانگان به بهانه ایجاد امنیت به دنبال مشروعیت بخشیدن به حضور غیرقانونی خود در منطقه هستند اما در مقابل سلاح‌های خود را برای جنگ‌افروزی به برخی از کشورها منطقه می فروشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار